A. E. Axelrod, riaditeľ Centra pre paravedecké praktické výskumy

Prezentácia KFS, St. Peterburg, 2010

A. E. Axelrod, riaditeľ Centra pre paravedecké praktické výskumy

Všetko, čo vám budem dnes rozprávať, stojí na troch veľrybách. Prvá veľryba – mám tu v taške 437 odoziev. Na nich ľudia rozprávajú, ako používali korektory, čo tým dosiahli, ake mali problémy a aké boli výsledky. Musím vám čestne povedať, že medzi nimi sú tri záporné. Sú to prípady, ked mi ľudia korektory vrátili, boli nespokojní a ešte aj nadávali. Teda zo 437 sú 3 záporné. Z odoziev vídím, čo sa deje, ako sa deje, aké chyby robia ľudia pri používaní korektorov, čo je správne, čo je nesprávne. Je vidno aké problémy zo zdravím korektory riešia a to všetkom vám budem rozprávať. Druhá veľryba je Koľcov. Samozrejme Koľcov nie je veľryba – je to geniálny vedec, ale odovzdám vám informácie, ktoré som dostal na osobnom stretnutí s tvorcom KFS – Sergejom Valentinovičom Koľcovom. A nedávko sa zjavila tretia veľryba – druhá medzinárodná vedecko-praktická lekárska konferencia o korektoroch funkčného stavu na ktorej vystupovali lekári najvyššej kvalifikácie, kandidáti a doktori lekárskych vied, ktorí nerozprávali o jednotlivých prípadoch ale o výsledkoch klinických výskumov. Chcem sa obrátiť k prítomným lekárom v sále a povedať, že viem, aké to máte ťažké. Lekár musí byť konzervatívny, aby neuškodil. Vždy, keď sa objaví niečo nové, ťažko sa to zavádza a v medicíne ešte ťažšie. Na jednej strane to tak má byť. Ale v iných prípadoch je potrebné použiť netradičné metódy.

Dám vám aj celkovú informáciu ale ešte predtým vám v 9 bodoch poviem ako sa majú správne a rozumne korektory funkčného stavu používať. Zvážte sami – predpokladajme, že človek si kupuje automobil. Skôr ako s ním bude jazdiť, musí naliať benzín, potom otočiť kľúč v zapaľovaní ale namiesto toho, aby otočil kľúčom, začne točiť volantom. Ak človek nerobí to čo treba v správnom poradí, automobil nejde. Ani televízor nehrá, keď je zabalený v kartóne, alebo ho nenaladíte podľa návodu. A rovnaké je to aj s korektormi.

Za prvé – je potrebný celý komplex – 1, 2 a 3 pre ženy a 1, 2 a 4 pre mužov.

Objasním. Mám hrubú zbierku odoziev – ukážem vám ju – tu je. Časť odoziev som vybral ako „možné zhoršenie stavu“. Ukazuje sa, že ak nebol použitý celý komplex, je možné značné zhoršenie stavu. Ako minimum sú potrebné KFS 1 a 2. Každý lekár vám potvrdí že zlepšeniu stavu predchádza jeho zhoršenie. Rozumom sa tomu treba tešiť. Zhoršenie sa môže prejaviť vo forme náhlych skokových zmien tlaku, ako rôzne vyrážky na koži, ako prechladnutia. Pri zhoršení stavu začína pracovať imunitný systém.
Netreba sa toho báť, ale aby prejavy zhoršenia neboli príliš ostré je treba korektory používať správne a rozumne. V prvom rade – počas 24 hodím meníme korektory 1, 2 a 3 – ženy a 1, 2 a 4 – muži.

Druhý bod je mimoriadne dôležitý, stále ho pripomína aj S. V. Kolcov. Može byť tým najzložitejším.

Je nevyhnutné naučiť sa piť potrebné množstvo vody. Nie jednoducho veľa (ako zdôrazňujú niektorí), ale potrebné množstvo. Objasním, koľko vody je potrebné piť. Tridsať ml na kilogram hmotnosti (podľa návodu) plus s tomuto množstvu je potrebné dodať ešte toľko vody, koľko ste počas daného dňa vypili čaju, kávy, alebo, ak sa dnes ešte niekto trávi cocacolou alebo pepsicolou, aj tých, nakoľko všetky tieto nápoje obsahujú kofeín, napomáhajúci odtoku tekutín z organizmu, a následne jeho odvodňovaniu. Alebo alkoholu. Pretože alkohol tiež odvodňuje. Každý pozná význam slova „sušák“ – to je práve odvodňovanie. Pre vás som absolvoval jeden zverský a nedobrý experiment (neskúšajte sa ho napodobňovať) – deň a noc som nepil vodu. Potom som išiel pod mikroskop s tmavým poľom. Keď lekárka uvidela moju krv, zostala v šoku. Krvný obraz bol ako po pôsobení počítačov, mobilov alebo prehrávačov – presne ako pri infarkte alebo mozgovej príhode. To je pre tých, ktorí toto nevedia, a používajú elektronické zariadenia. Ak ste ešte aj dehydrovaní – potom je vaša krv hustá a lepkavá.

Ako dokázal náš veľký vedec, Alexander Leonidovič Čiževskij, naše erytrocyty musia niesť elektrický náboj. Človek musí dýchať vzduch, ktorý má záporne nabité vzdušné ióny. V čase, keď Čiževskij robil svoje experimenty, počítače a mobily ešte neexistovali. A to sú veľmi nepríjemné veci. V okamihu, keď človek stlačí klávesu, krv začne hustnúť. Pretože erytrocyty strácajú svoj náboj a zliepajú sa do zrazenín ako v momente infarktu alebo porážky. Lekári na konferencii ukazovali príslušné fotografie. Prečo hovorím o tom, že najhoršia je odvodnenosť? Počas tých 24 hodín som mal pri sebe korektory. Bolo to jedno – krv bola hustá. S hustotou krvi sú spojené dve skutočnosti.

Za prvé, červené krvinky ztrácajúi náboj – v dôsledku toho vzniká nedostatok kyslíku v tkanivách a nedostatok kyslíku má za následok onkologické ochorenia. Za druhé, leukocyty – častice nášho imunitného systému – sa dvoj až trojnásobne stlačia a stanú sa neaktívne. Imunita v podstate prestane pracovať – odpojí sa. Všimněte si, ako dnes žijú teenageri. Na ušiach majú slúchadlá, stále píšu SMS-ky alebo sedia pri monitore. 80% ruských dievčat po 17. roku má gynekologické problémy. Zamyslite sa! Jednoducho im položíte do vrecka korektor a tieto problémy odstránite. Keď lekárka uvidela moj krvný obraz po nedostatku vody, utekala pre džbán s vodou a nebola spokojná kým som pol litra nevypil. Potom znovu – dám prst, berú mi krv, obraz je normálny. Teda voda, voda a ešte raz voda. A vysvetľujte ľudom, že vypiť veľa vody – neštruktúrovanej, nespracovanej KFS môže spôsobiť ťažkosti. Pretože voda štrukturovaná na KFS je absolútne iná voda. Štruktúrovanie nastáva okamžite, Postavite pohár na korektor, nalejete doňho vodu – hotovo, je to absulútne iná voda.

Štruktúrovaná voda vám dá energiu.
Ak si dáte hlt obyčajnej vody – okamžite strácate energiu. Už v tom momente, keď voda ide cez pažerák je absorbovaná – je v činnosti mechanizmus parietálneho trávenia a organizmus stráca energiu nato, aby ju premenil na „vnútornú“ vodu. A naša vnútorna voda je celkom iná. Má odlišný oxidačno-redukčný potenciál, iné povrchové napätie. A voda aktivovaná na KFS je blízka tej vode, ktorá je našom vnútri. Ešte raz: bod dva: to je voda, voda, voda. Päť krát v týždni mám v sídle firmy „Centr region“ telekonferenciu a často sa stretávam s otázkami typu – už tri týždne to používam a KFS mi nepomáhaju. Pýtam sa „ koľko vážite, koľko šálok čaju alebo kávy pijete denne?“. V 90% prípadov je to situácia vyvolaná chronickým nedostatkom vody.

Tretí bod.

Čo to znamená striedať KFS počas 24 hodín? Existuje návod, v ktorom je informácia napísaná, aj autor, ktorý ju objasnil. Samozrejme, je lepšie v prvej polovici dňa „jedničku“, v druhej polovici „dvojku“, na noc ženy „trojku a muži „štvorku“. O tej noci. V starších návodoch na KFS bolo napísané – v noci korektory nepoužívať. Keď som o tom hovoril s S.V. Koľcovom, potvrdil – korektory nie je potrebné používať v noci, ak žijete v lese. Ale pokiaľ človek žije v meste, kde sú mobilné siete ( mobilný telefón impulzy vyžaruje, aj keď ho nepoužívate), v bytoch sú elektrické prípojky, kde je sústavné vyžarovanie frekvencie 50Hz, človek jazdí v aute (málokto uvažuje nad tým, že zapaľovanie v motore spôsobuje silné elektromagnetické impulzy), tak tí, čo majú korektory, sú chránení. Teda, je dobré používať korektory aj v noci. K tomu S.V.Koľcov dodáva: skúste zaspať jednu noc na „jedničke“, druhú na „dvojke“ a tretiu na „trojke“ alebo „štvorke“. A uvidíte na ktorom korektore sa vám spí najlepšie. Na tom potom spávajte. Ak sa vám spí najlepšie na jedničke, noste cez deň „trojku, alebo „štvorku“ a v druhej polovici dňa – „dvojku“. Ak sa vám najlepšie spí na „dvojke“, môžete nosiť v prvej polovici dňa „jedničku“ a v druhej „trojku“ alebo „štvorku“. Toto znamená striedať ich počas 24 hodín. A nezabudnite na dve príčiny, kvôli ktorým musí byť korektor neprestajne pri vás:

Tá prvá je pôsobenie elektromagnetických polí. Teraz sú už aj malé deti obklopené od narodenia elektronickým hračkami. Zdá sa to pekné, ale všetky vytvárajú elektromagnetické polia. A to nespomínam prehrávače, telefóny a počítače.

Druhou príčinou je to, ča sa v návode nazýva „psychopatogénne pôsobenie“. Ľudovo sa tomu hovorí kliatba, uškodenie, urieknutie, energetický vampirizmus a podobne. Na jednej strane to zatiaľ oficiálna veda neuznáva, na druhej sa v poslednej dobe dostáva na svetlo stále viac informácii, čo to vlastne je. Môžete tomu veriť alebo neveriť, aj tak to je. A také pôsobenie je. A sú chvíle, keď sa môže z ničoho nič toto človeku stať. Otvorte si časopis a uvidíte inzerciu typu – pričarujem, začarujem, odčarujem, pomstím, potrestám, a podobné nezmysly. Každý to už videl. Ale nie je to nezmysel, ale vážne pôsobenie, ktoré má vplyv na vaše zdravie. Býva také silné, že lieky nepomáhajú. Mám zarážajúce odozvy – pani mala 40 rokov astmu, kupovala lieky, chodila po lekároch a bolo jej stále horšie a horšie. Dospelo to k štyrom záchvatom denne. Kto nevie čo je to astmatický záchvat – znamená to že styri krát denne sa dusíte. Začala nosiť korektor a o mesiac zabudla čo je to astma. Rozumiete? Alebo – iná žena, lekárka, si ešte počas štúdii poškodila chrbát. Písala „medicínske opatrenia nepomáhali, myslela som že s týmito krutými bolestiami zomriem“. Prišla na cvičenie, položili sme jej na chrbát korektor, o dve hodiny zabudla čo je to bolesť. Pätdesiat rokov trpela! Preto korektor musí byť s vami 24 hodín. A presúvaný. Ženy 1-2-3, muži 1-2-4.

Štvrtý bod. Kde majú byť korektory. Odpoveď je jednoduchá – kde je problém – tam ich noste. Ak je cysta dole sprava – noste ich v nohaviciach dole sprava. Ak je problém s krkom – noste na krku, ak so žalúdkom – na žalúdku. Ak je problém s očami, je vhodné nosiť korektory na očiach. Samozrejme, nie je to možné v práci. Doma, znovu s presúvaním, nájdite si chvíľu času, keď si dáte korektory na oči. Uvedomte si, že oči sú párový orgán a ak máte problém len s jedným okom, je potrebné pôsobiť aj na druhé. Práve včera som dostal odozvu – pani s glaukómom pripravovali na operáciu, pár týždňov ponosila korektory. Príde na ňu, operáciu zrušili, lebo ju nebolo treba, problém zmizol. Alebo – muž 65 rokov, už bol operovaný, glaukóm na jednom oku, katarakta, odlúčenie sietnice. Akú liečbu mu navrhujú? Vybrať oko a vložiť umelé. V umelom oku nemôže byť katarakta. Ale nemôžu urobiť ani to, lebo je tam veľký bolestivý opuch. Dali mu korektory, ponosil ich. Bolesť prešla prakticky ihneď. Korektory veľmi rýchlo odoberú bolesť. Po troch dňoch jeho oko začalo vidieť siluety. Predtým nevidel nič.

Alebo, priviedli ku mne ženu. Nič už nevidí, je slepá, katarakta, pripravujú ju na operáciu a počas prednášky začala rozprávať – korektory mi urobili to a to a o očiach povedala – mne korektory uškodili. Rozumiete, beží prednáška, vstane človek ktorý je slepý a povie: „mne korektory uškodili“. Potrebujem všetky odozvy, preto sa pýtam „čo tým máte na mysli?“, lebo viem, že korektory uškodiť nemôžu. Veď vidíte – na tejto medzinárodnej vedecko-praktickej konferencii každý lekár hovorí to isté „ uškodiť sa nedá, kontraindikácie nie sú. Tieto dva momenty zneli každým vystúpením. Nie je možné uškodiť, pretože toto je homeopatia, informačné pôsobenie. Ak sa pôsobí nesprávne, ak sa nepije voda, vtedy môže zlepšenie nastať až po výraznom zhoršení. Človek sa môže zhoršenia naľakať a liečbu ukončiť. Vysvetľujte ľudom, ako sa KFS správne používajú. Tak, táto žena vysvetľuje, že keď začala používať korektory, z očí jej išiel hustý hlien. A myslela si, že jej bolo horšie. Bolo sa treba radovať, vychádzali z nej prvoky. Namiesto toho, aby bola rada a pila čo najviac vody, korektory prestala používať. V rovnakej dobe, podľa jej slov, sa jej pokožka vyhladila ako u dieťaťa. Ona sama nevidí, natiahla ruku a hovorí – „skúste, ako sa mi zmenila koža“. Všetko preverujem, tak prišiel som, skúsil. Kožu na ruke mala ako na lakti. Kak si neviete predstaviť o čom je reč, vyskúšaje kožu na ohnutom lakti a a vyššie na ruke a pochopíte. Teda, korektory na ňu pôsobili, len ona ich nesprávne používala. Ak sú problémy s očami – prikladáme ich na oči, obmieňajúc korektory.

Výnimkou je oblasť srdca. Tam korektory neprikladáme. Ak sú bolesti v srdci – je potrebný postup, ktorý nazývame „ prečerpanie pohybového aparátu“ – je to jeden z bodov správneho používanie KFS (o tom o chvíľu). Na konferencii vystúpil lekár, mal 3-centimetrový nádor na mozgu, cez projektor ukazoval výsledok, následkom nádoru oslepol. Napriek tomu odmietol operáciu. Začal si prikladať KFS na hlavu (obmieňal) o tri mesiace ukazoval snímok tomogramu, no tam už nič nie je. V tom prípade, chvála bohu, problém nie je. Kam prikladať, ak človek o svojom probléme nevie, alebo problém nie je lokalizovaný? Napríklad psoriáza – je po celom tele a kam ich treba prikladať nie je jasné.

Alebo tlak – zvýšený alebo znížený. To čo vám hovorím je konzultované s Koľcovom, je to názor lekárov, sú to odozvy: KFS 1 a KFS 2 nosíme vo vrecku na úrovni solar plexus. Vyrábajú sa podobné pre mobily. KFS 3 a 4 nosíme pod pupkom. Na jednej strane sú tam spaľovače tukového tkaniva (sú na nich informačné obrazy ananásu, dračieho ovocia, pomela a ďalších ) navyše má KFS 3 zvláštnu informáciu o mastitíte, mióme a fibróme, KFS 4 o prostatitíde a adenóme. Okrem toho KFS 3 a 4 menia zlý cholesterol na dobrý. Cholesterol je stavebným materiálom nášho organizmu. Je to tuk. A každá bunka v nás je obalená tukom. Cholesterol je pre nás životne dôležitý. Otázka je – aký? Može byť ten dobrý – ako rastlinný olej alebo zlý – tvrdý ako slanina. KFS 3 a 4 menia zlý cholesterol na dobrý. A nakoniec KFS 3 a 4 normalizujú činnosť hormónov. Ak je nedostatok niektorých hormónov, určia normu, ak je prebytok, rovnako určia normu. Preložené do ruštiny to znamená mohutné omladenie.

Všetci ste videli film „Psie srdce“, kde je postava profesora Preobraženského napísaná podľa profesora Smirnova, ktorého Stalin poveril vedením inštitútu pre omladenie vodcov. V Suchumi bola založená zvláštna rezervácia pre opice. Načo? V celom svete sa vykonávali experimenty, pri ktorých opiciam vyrezávali pohlavné žľazy a vyrábali z nich hormonálne výťažky a podávali injekčne alebo jednoducho vkladali tieto žľazy pod kožu. A nastali zázraky omladenia. Ženám sa po menopauze vrátila schopnosť rodiť deti. Mužom nastávali zázraky v potencii, šediny im černeli. Rád by som potešil všetkých, čo sú tu prvý raz. Netreba chodiť do Afriky naháňať neštastné opice, brať im to, čo samy potrebujú, pripravovať výťažky a pichať si injekcie. Stačí správne používať korektory funkčného stavu a zažijete mohutné omladenie. Dostal som prekvapujúce odozvy, keď sa ženám po menopauze vracia schopnosť rodiť deti. Mám odozvu od 48-ročnej, aj 58-ročnej, dokonca aj od 68 ročnej! Na každom stretnutí upozorňujem ako hovoria mladí – „neulietavajte!. V praxi som také prípady mal. Prečítam vám odozvu ženy, ktorej sa schopnosť rodiť deti vrátila v 68 rokoch, aby ste vedeli načo sa máte pripraviť. A pripravili nato aj svojich mužov. A to som vám ešte nehovoril o KFS 8 – čo ten dokáže! Pokiaľ hľadám odozvu, ešte jednou frázou vam poviem, čo s nami robia korektory. Náš život si môžeme predstaviť ako analógiu vlaku.

Práve sme sa narodili a rušeň nášho života sa plnou parou ženie z bodu A – narodenie – do bodu B – je jasné kam. A čo robia korektory od čísla 1 po číslo 5? Pomaličky, bez ohľadu na možné prechodné zhoršenie stavu, pribrzďujú rušeň nášho života a potom ho vracajú o desať, pätnásť a viac rokov spät. Pri rozumnom používaní KFS 1 až 5 prejavy veku postupne miznú, a vy mladnete. KFS 6, 7 a 8 v sebe ukrývajú ručnú brzdu v plnej rýchlosti, a veľmi rýchlo vrátia rušeń nášho života do mladosti pred 25 – 30 rokmi ! Samozrejme, teraz nehovorím o 25 ročných , nevrátia sa do veku jedného mesiaca, omladnú najviac o 2 – 3 roky. Ale tí, ktorí si už svoje odžili a získali životné skúsenosti sa možu pomocou KFS vrátiť do obdobia mladosti v priamom slova zmysle.

A tu je odozva na omladenie: píše Svetlana Nikolajevna Firsova, nar. R. 1941: okolo 50. roku sa ukončili moje prejavy klimaktéria. Po použití KFS sa po pol roku v 68. roku života tieto prejavy vrátili, manžela som na túto skutočnosť upozornila, aby sa postupne začal pripravovať na otcovstvo. Manžel mal vtedy 82 rokov. On ma upozornil na svoj hrudník kde zmizli šediny a chlpy boli kučeravé a čierne. Ruky a nohy mu tiež stmavli (myslím ochlpenie). P.S. V rovnakej situácii s návratom mladosti sú moje priateľky, 66 a 68 ročné. P.S. 2 suseda (70) dostala chuť na muža po KFS 3. Korektory teda fungujú!

Ďalší bod – KFS 5. Pri problémoch s pečenou, ako hepatitídy, cirhózy… Žena, ročník okolo 1930, mi podala Lekársku správu, kde bolo napísané „v DNK vírus hepatitídy B nebol nájdený“. Predtým jej 5 rokov liečili vírusy, a povedali jej“ čo chcete, vek, hepatitída, s ňou aj zomriete“. Rok nosila KFS, potom urobili analýzu – nemá hepatitídu. Vrátila sa tam, kde ju liečili, hovorí – „nemám hepatitídu“ – odpoveď „vyhoďte to, to je chybná analýza!, dajte si urobiť druhú“. Išla, urobili – nemá hepatitídu. Prišla zas. Hovoria jej „to nie je možné, je to hepatitída, máte svoj vek, tu máte adresu, kde vám urobia najpresnejšiu analýzu DNK na prítomnosť vírusu. Ide tam, urobia, vírus nie je. Toto je jej odozva, tá istá analýza. Teda, v prípadoch ťažkých ochorení pečene, ako hepatitídy, cirhózy, tuková degenerácia buniek pečene, alebo také najťažšie ochorenia (sú to skutočne choroby a nie len hlúpe návyky!) ako alkoholizmus, fajčenie, gamblerstvo, drogy) je potrebné povinne doplniť KFS 5 k prvým trom korektorom. Samozrejme, situácie bývajú rôzne. S alkoholikmi je problém, že nechcú nič počuť ani o liečbe, ani o zdraví.

Mám množstvo odoziev o samostatnej činnosti KFS 5. Žena jedného alkoholika píše „neklásť ich pod podušku ale pod madrac, lebo pod poduškou ho nájde a vyhodí a pod madracou ho nie je vidno a pracuje.
Vysvetlím Vám ako pôsobiť správne, aj keď mám odozvy, keď bol účinný len jeden KFS 5. Korektory majú takú vlastnosť, že dokážu pôsobiť aj na vzdialenosť. Môžete to nazvať informačný dvojník, alebo informačný fantóm vo forme molekúl DNK človeka – vysvetlím vám mechanizmus tohto pôsobenia:

Uskutočnil som početné experimenty so zrakovo postihnutými, pričom som ich vopred testoval a zisťoval čo vidia. Je možné pôsobenie na fotografiu. Druhým druhom dvojníka človeka je jeho fotografia. Koľcov odporúča minuločnú, čierno-bielu. Niekedy je to ťažké. Moje experimenty ukázali, že je možné pôsobiť na akúkoľvek fotografiu. Prišli aj odozvy, kde sa vďaka tejto informácii zachránil život. V najťažších prípadoch, keď človek zomiera a nič mu nepomáha, keď lekári hovoria „beznádejné“ a nie sú k dispozícii ani vzorky DNK (vlasy, nechty) ani fotografia, jednoducho zoberte papier a napíšte nańho meno, priezvisko a dátum narodenia človeka (nazýva sa to informačný fantóm alebo dvojník). A položte na papier KFS 1. Opakujem – mám odozvy – žena bola tri dni na ARO, tlak 200, lekári ho nevedeli znížiť – zomierala. Použili papier – tlak sa normalizoval. Alebo tu mám odozvu od matky o dcére – Oľga Sajdulová píše: „1. decembra dcéra upadla do kómy, prognózy boli veľmi zlé – neoperovateľný nádor na mozgu, nevráti sa jej vedomie, očakávajte skorý koniec“. Na korektor som položila fotografiu. Prečo fotografiu? Lebo na ARO nepúšťajú, vlasy nestrihajú a korektor neprikladajú. Priložila som fotografiu, dcéra sa o dva dni prebrala z kómy, stav sa postupne zlepšoval, začali sme používať všetky korektory jeden po druhom, na reverz som zobrala dcéru z nemocnice (nechceli ju prepustiť). Po dvoch týždňoch sa jej vrátila reč, o mesiac začala vychádzať z domu, o ďalší išla do práce. Tam sa všetkým zdalo, že opeknela a omladla. Pije štrukturovanú vodu, nosí pri sebe KFS 1, v noci má pod poduškou KFS 8, doma na počítači, na vodovodnom potrubí, na stole pre štruktúrovanie všetkých tekutín. Toto je veľmi dôležitá informácia. Verte alebo neverte – urobte. Najmä keď lekári hovoria -„beznádejné““. Okrem odozvy zaslala aj výsledky ultrazvukového vyšetrenia mliečnych žliaz. Jedno je zo 14., druhé z 21.decembra, pričom sa pohádala s doktorom. Prečo? 14. decembra napísali nález – fibro-cystická mastopatia s nodálnym (uzlovým) komponentom lymfoadenopatie. Prešlo 7 dní. Povedala mi, že z tých 7 dní len 3 nosila KFS na prsiach – nález z 21. – ultrazvuk žiadnu patológiu neodhalil. Lekár povedal, že to nie je jej výsledok. Pohádali sa, povedala mu že vie len rezať. Lekári však nie sú na vine, len niektoré nové veci ešte nepoznajú.

Chcem Vám povedať nasledovné: keď v roku 1856 navrhol mladý lekár Ignác Semmelweiss umývanie rúk chlórovým roztokom objavil antiseptiká (protizápalové prestriedky). Viete, čo sú to antiseptiká? Dnes ich používajú všetci lekári, ale vtedy to pred pôrodmi nerobili. Mysleli si „načo ich budeme umývať, keď sú čisté, umyjeme si ich po pôrode, keď sú špinavé. Tak aj robili. Každý tretí novorodenec zomieral. Zamyslite sa: na následky pôrodnej horúčky, sepsy, otravy krvi zomieralo 10% žien. V niektorých nemocniciach to bola tretina. Pracoval v dvoch pôrodniciach a v jednej umierali oveľa častejšie ako v druhej. Ako lekár aj vedec začal skúmať „Prečo?“. Vyskúšal všetko, aby prišiel nato, prečo chodí okolo jednej častejšie kňaz so zvončekom. Potom pochopil, že príčinou sú praktiká začínajúcich felčiarov v jednej z pôrodníc. To jest v jednom prípade bolo veľa rúk a v druhom menej. A vymyslel, že je treba umývať si ruky chlorínom. Čo sa potom stalo? Prestalo sa u neho umierať! Napísal vedecké články. Vyplývalo z nich, že lekári si musia priznať svoju vinu za smrť rodičiek. Preto predstierali, že tieto články nejestvujú. Predstavte si stav mladého muža, ktorý vie ako sa dá ľuďom pomôcť, je lekár a nemôže nič urobiť. Začal písať dopisy do novín ako „ste hviezda gynekológie a pritom ste vrah a obviňujem vás z toho, že si neumývate ruky pred pôrodom!“ Výsledok? Žiadny. Horlivý lekár neuniesol morálne bremeno a zomrel 47 ročný v dome pre duševne chorých.

Rok po jeho objave o použití chlorínu anglický chirurg Blister tiež navrhol umývanie rúk karbolom s rovnakým výsledkom – pacienti prestali umierať. Aj o tomto sa mlčalo! Po smrti Ignáca Semmelweisa sa začalo toto všetko potichučky zavádzať. Teraz si chválabohu umýva ruky celý svet. Čo by som bol urobil na mieste Ignáca Semmelweisa? Zorganizoval by som výrobu chlorínu a založil sieť spoločností na jeho predaj mužom rodičiek. Rozumiete, pochopili by a s lekármi by sa individuálne dohodli. Dnes má pamätník s nápisom „Otcovi všetkých matiek“. Nedožil sa ho.
Rovnako aj korektory funkčného stavu robia zázraky. Mám veľa odoziev od beznádejne chorých, od tých ktorým hovoria „neživí“, komu dávajú čas mesiac, týždeň, mám tiež odozvu keď hovorili že človek bude žiť ešte 2 – 3 hodiny! Žena, 78 rokov, 10 dní v bezvedomí, umiera, rakovina žalúdka, metastázy v plúcach, čierne zvratky, potravu neprijíma, dva krát jej pumpovali tekutinu z pľúc. Hovoria – no, hodina, dve, pripravte sa. Vtedy obvodná lekárka, od ktorej mám túto odozvu, dala svojej priateľke KFS a tá ho položila na svoju mamu. A tejto obvodnej lekárke neskôr nikto nevolá, nič nenastalo. Volajú ju až na druhý deň, „mama ťa volá, kde si?“. Babička ožila a už volá lekárku. Tá prišla a babička je rozpráva „prisnil sa mi sen – idem po cintoríne, príde ku mne žena a hovorí: ty neumieraš na rakovinu, ale na kliatbu, ty nezomrieš! Ďalej sa jej sníva, že leží v hrobe, príchádza k nej muž a hovorí : a čo ty tu vylihuješ, nie je tu pre teba dosť miesta, choď preč. Babička sa zobudila, teraz chodí a žije.

Aj toto robia korektory. Sľúbil som vám porozprávať čo to znamená fantómové pôsobenie – cez fotografiu a cez papier. Kazdý vie, čo je to DNK. Predstavte si motúzik milión krát dlhší ako je jeho hrúbka – poznáme to ako dvojitú špirálu, Príroda tento dlhý motúz navinula do špirály, potom ešte raz zložila a z toho čo vzniklo urobila špirálu tretí raz. To čo vzniklo poznáme všetci ako „chromozóm“. Bol urobený experiment: zobrali drôt, navinuli ho do špirály, túto špirálu preložili a navinuli ešte raz do špirály a to čo vzniklo navinuli ešte raz a pripojili k elektrickému generátoru kmitov s frekvenciou 20 Hz. Naschvál zvolili inú frekvenciu ako je 50 Hz v priemyselnej sieti. Zavesili vedľa snímač, napojili ho na osciloskop a uvideli frekvenciu 20 Hz. Potom generátor odpojili a aj tak videli impulzy. To znamená, že videli elektromagnetickú addukciu. Drôt impulzy nedostával, ale na obrazovke ich bolo vidno. Drôt dokonca vyniesli z miestnosti, ale impulzy bolo vidno ešte dva dni. Ukázalo sa, že práve takýto typ antény napomáha vzniku nehybnej (stagnujúcej) elektromagnetickej vlny. V plnom súlade s rovnicami Maxwella. Príklad stagnujúcej vlny: keď človek fajči, dym sa rozptyľuje, ale dym je možné vypúšťať aj v krúžkoch. Dymové kruhy sú jedným z príkladov stagnujúcej vlny. Vzniká vtedy, ked sa vytvára samopodporujúca sa štruktúra. Vzniká otázka: ako vplývajú KFS na vzorky DNK? Ukázalo sa, že našom organizme je všetko ako podobné ako v technike – bunky, skupiny buniek a orgány sa „dohovárajú“ alebo „vymieňajú si informácie“ medzi sebou pomocou elektomagnetických vĺn. Ministerstvo zdravotníctva schválilo metodiku tzv. informačnej medicíny, keď boli pomocou fyzikálnych prístrojov tieto hodnoty zistené a zmerané. Presne ako v technike, kde jestvuje nosná frekvencia a informačná frekvencia.

Objasním: je televízny vysielač a z neho sa šíria elektromagnetické vlny s veľmi vysokou frekvenciou, pretože vysokofrekvenčné vlny lepšie prenikajú na veľké vzdialenosti. K tejto vlne (nazývanej nosný kmitočet) je priložený obraz ako relatívne nízkofrekvenčná informácia. Táto informácia by sa samotná rozptýlila, pretože sa veľmi ťažko prenáša cez priestor. Ale keď ju nasadíme na vysokofrekvenčnú nosnú – ako jazdca na koňa – kôň niekam dobehne a jazdec zoskočí (opačná obnova východzieho informačného signálu sa uskutočňuje v televízoroch a rádioprijímačoch).

Skupiny buniek a orgány teda medzi sebou komunikujú na nosnej frekvencii 62 GH, a informačné signály orgánov sú na frekvencii v hodnote stotín Hertzu. Tieto hodnoty sa menia, keď orgán ochorie. Teda aj naša aura je druhom elektromagnetického žiarevania, vychádzajúceho z akupunktúrnych bodov. Niekto tu nevie, čo sú to akupunktúrne body? Odpoviem: je západná medicína a je východná medicína, ktoré sa zásadne líšia. Západná hovorí: bolí hlava – choroba hlavy, bolí srdce – choroba srdca, bolí pečeň – choroba pečene. Východná medicína hovorí, že organizmus človeka je jeden celok, zložený z rôznych orgánov a energetických kanálov, ktoré ich spájajú a cez ktoré prechádzajú rôzne druhy energie. Ak tieto energie môžu prúdiť hladko, harmonicky, nemajú žiadne prekážky, nevyskytuje sa tzv. energetické preťaženie a zahltenie, keď sa na jednom mieste nenahromadí mnoho energie a pritom inde je jej nedostatok, vtedy hovoríme o zdraví. Ak energia nemôže voľne prúdiť a vznikajú energetické zápchy – to je choroba. Preto je liečba absolútne rozdielna. Podľa čínskej medicíny, ak bolí srdce – príčina môže byť v dráhe pečene a treba pôsobiť na pečeň a nie na srdce. Práve preto mám desiatky odoziev, keď ľudia chodia desaťročia po lekároch a trápia sa. Tam sa nelieči. Všetky tieto energetické dráhy majú svoje prejavy na tele vo forme zvláštnych bodov, nazývaných akupunktúrne body. Naša veda túto koncepciu dlho neuznávala, až kým v Sovietskom zväze nezaviedli laserový lúč do jedného budu a vyšiel zo susedného. Niektorí senzibilovia vidia tieto body svietiť. Keď senzibil hovorí, že človek má modrú auru, znamená to, že tak vníma frekvenciu vlnenia orgánov. Pomocou chromozómov, ktoré sa nachádzajú v jadrách buniek ľudského tela sa vytvorí informačný fantóm človeka. Keď položíte vlasy alebo nechty na KFS, začne bezprostredné pôsobenie na človeka. Mám dokonca odozvy, kde lekári píšu „stačí dať človeku do rúk KFS a okamžite sa stane senzibilom“. Svedčí to o tom, že energetika človeka sa zvyšuje okamžite. K momentu zvýšenia energetiky sa ešte vrátime, keď budeme rozoberať 11 príčin chorôb, ktoré KFS zvládajú.

Korektory obsahujú 4 platničky z magnetickej gumy. Každá s nich je rozrezaná a zlepená tak, aby sa časti platničiek vzájomne odtláčali jedna od druhej. Všetky sú magnetom. Ak zoberieme dva magnety, môžu sa alebo priťahovať, alebo odtláčať. Predstavte si, že ich násilne spojíme v polohe, keď sa odtláčajú. Pri tomto energia odtláčania nikam nezmizla! Existuje a neustále pracuje. Toto je jedno z know-how Koľcova, chránené patentom. Ak sa táto konštrukcia fyzicky nepoškodí, môže fungovať desaťročia. Táto energia vzájomného odtláčania sa šíri aj informáciu, ktorá je zaznamenaná na platničke z magnetickej gumy (informačné obrazy).
Teraz hovoríme o pôsobení cez fotografiu a papier. Som hlboko presvedčený o tom, že človek, ktorý tieto veci kladie na KFS, sám odovzdáva účinok (pôsobenie) tomu, komu je adresovaný. Robil som nasledovný pokus: poprosil som cudzieho človeka, aby napísal moje meno, priezvisko a dátum narodenia na papier a položil ju na KFS (teda aby to nebolo urobené mojimi rukami) a poprosil som iného človeka, ktorý je schopný vidieť jemné telá, aby okomentoval to čo vidí. Pôsobenie na mňa začalo v tom okamžiku, keď papier položili na KFS.

Vráťme sa teraz k našim bodom pre správne používanie KFS.
Ak KFS nepomáhajú – dajte si vyšetriť chrbticu! Ak robíte všetko správne v súlade s odporúčaniami a po troch-štyroch mesiacoch nenastane požadovaný efekt, na 99,9% máte problém s chrbticou. Aj keď mám plno odoziev o tom, že keď boli problémy s chrbticou, ktoré desaťročia nevedeli vyliečiť ani osteopati ani maséri, okamžite zmizli, keď začali používať KFS. Osteopat rozprával, ako k nemu prišiel muž s vybúlením na chrbtici. Akokoľvek sa snažil, nemohol urobiť nič. Dovtípil sa priložiť KFS – o dva dni všetko zmizlo. Rozumiete – keď energoinformačná štruktúra „sedí“ na človeku, môže to vyvolať akýkoľvek problém. A pokiaľ „sedí“ na svojom mieste, problém bude trvať a nič ho nemôže vziať preč. Ale KFS sú zostrojené tak, že to dokážu!

Je nevyhnutne robiť „prečerpanie“ ráno aj večer. Ako vysvetľuje tvorca KFS S. V. Koľcov, v súčasnosti na Zemi nastáva zmena geofyzikálnych frekvencií. Keď sme sa my kedysi narodili, boli na zemi nejaké frekvencie fyzikálnych polí a v súčasnosti prebieha ich zmena. Tieto zmeny vplývajú na zdravie záporne. Na prednáške v „Centr-region“ to veľmi názorne demonštroval. V sále bole 120 ľudí. Koľcov povedal: dvihnite ruku všetci, ktorí ste mali počas posledných dvoch týždňov prejavy ako pri ťažkej angíne. A všetkých 120 ľudí zdvihlo ruku. Celkom som stratil reč. Doslova všetci. Toto je následok zmeny geofyzikálnych frekvencií. Na to aby sme sa vyrovnali s týmito dôsledkami, je potrebné robiť dva druhy prečerpania.

Prečerpanie pohybového aparátu a prečerpanie energetických centier.
Prečerpanie energetických centier sa robí nasledovne: sadnete si kostrčou na KFS (ktorýkoľvek) a druhý si postupne prikladáte na energetické centrá – čakry. Po dve minúty pod pupok, na solar plexus, na prsia (prvý pritom zostáva pod kostrčou). Ďalej ženy pod ľavú kľúčnu kosť, muži pod pravú kľúčnu kosť, potom ženy pod pravú kľúčnu kosť a muži pod ľavú, (tiež po 2 minúty), ďalej na krčnú čakru – na krk alebo na šiju a nakoniec medzi obočie na „tretie oko“. Toto v prípade, že máte dva korektory. Ak máte tri, proces môžete urýchliť, na jednom sedíte, druhý priložíte na pupok a tretí na solar plexus, potom jeden na prsia a druhý pod kľúčnu kosť atdˇ. Bude to asi dvakrát rýchlejšie.

Prečerpanie môžete ešte urýchliť aj používaním tzv. „domčekov.

Domček – sú to tri korektory, spojené dlhšími stranami tak, že kratšie strany vytvoria trojuholník. Dostanete tvar, ktorý sa volá hranol. Na spojenie môžete použiť okrúhlu gumičku. Pri používaní na jednom KFS sedíte kostrčou a hranol prekladáte podľa predošlej schémy, ale na každej čakre ho držíte len 10 sekúnd. Pre tentop postup sú potrebné 4 KFS. Potom vezmite jeden z troch KFS, z ktorých je zložený domček a otočte ho o 180°. Prečo? Keď skladáte domček, môže byť „správny“, alebo „nesprávny“. Kto to vie, môže to určiť pomocou kyvadla.

Ak to neviete určiť, stačí jednoducho otočiť jednu platničku a zopakovať pôsobenie. Ak urobíte prečerpanie najprv jednou konfiguráciou domčeku a potom druhou, jedno pôsobenie bude určite správne.

Okrem toho som vám spomínal „prečerpanie“ pohybového aparátu. Prečo je dôležité? Začnete pracovať s KFS, odstraňujete svoje problémy, ale prebiehajúca zmena geofyzikálnych frekvencií bude neustále vytvárať nové. Pôsobenie spôsobené zmenou geofyzikálnych frekvencií je potrebné odstániť prečerpaním. Preto sa robí prečerpanie pohybového aparátu. Položíte nohu na jeden KFS. Často sa ma pýtajú kam presne, pod pätu alebo pod prsty. Jednoducho pod klenbu. Je možné pritom aj ležať, zásadný rozdiel tam nie je – priložte KFS k chodidlu. Ženy si priložia ktoréhoľvek KFS na ľavú nohu, muži na pravú. Druhý KFS vezmite do opačnej ruky. To jest ľavá noha – pravá ruka, pravá noha – ľavá ruka. Držte 3 minúty. Potom vymeňte ruku a nohu a držte ďalšie 3 minúty.

Absencia efektu pri používaní KFS môže byť spôsobená vo veľkej miere nedostatočným množstvom vypitej vody, druhou príčinou bývajú problémy s chrbticou a zvyšné malé percento môže byť spôsobené velmi silným psychopatogénnym pôsobením. Tieto prípady sú zriedkavé, ale stávajú sa. Psychopatogénne pôsobenie môže byť natoľko silné, že KFS ho neodstránia. Koľcov sám povedal: „nebojte sa obrátiť na lekárov a senzibilov“. Nebojte sa.

A zapamätajte si: KFS nenahrádzaju lieky. Nesmiete nahovárať diabetikovi „tu máš KFS a možeš si prestať pichať inzulín“. Časom na to príde aj sám. Zrovna pri diabete sa cukor veľmi rýchlo normalizuje. Ale lieky hneď nenahrádzajte. Koľcov hovorí, že efekt po používaní KFS nastáva po 3 – 4 mesiacoch. Nie skôr, pretože procesy v organizme majú svoju zotrvačnosť.

Deviaty bod – KFS nie sú všeliekom. Pomáhajú, ak sa človek vedome zapojí do boja za svoje zdravie, vrátane správnej výživy, správneho dýchania, fyzických cvičení a vodných postupov s použitím vody, štruktúrovanej na KFS.
Mám množstvo odoziev na zníženie váhy. Najskôr sa zmenšujú rozmery a až neskôr odchádzajú kilogramy. Ale skoro v každom meste podíde ku mne človek a potichu sa ma pýta „Alexander Jefimovič, ako je to možné, nosím KFS a váha potichu narastá“ a s hrôzou na mňa pozerá. Treba menej žrať. Veď korektory dodávajú energiu. Len ho vezmete do ruky a zrazu sa zosilní krvný obeh. Všetci vedia, že krv je elektrolyt – vodič. Látka, ktorá vedie elektrícký prúd, sa pohybuje v uzatvorenom okruhu. Podľa všetkých fyzikálnych zákonov pri tom vzniká elektromotorická sila. Akonáhle chytíte do ruky KFS, okamžite sa posilní vás energetizmus. Každý erytrocit je dodatočne nabíjaný. V tomto momente dostávate energiu. A načo jeme – aby sme dostávali energiu z potravy! Ak používate KFS, potrebujete menej jesť. Vo všeobecnosti je KFS dobrým dôvodom pre zamyslenie sa nad svojim zdravím.

Pozrite sa čo jete, ako jete, porozmýšľajte o samotnej výžive. Môžete absolútne kľudne menej jesť, v priamom slova zmysle vynechať večeru. Mám množstvo odoziev typu – odkedy som začal nosiť KFS, mám menšiu chuť do jedla.

Teraz Vám chcem popísať 11 príčin chorôb, s ktorými sa KFS vedia vysporiadať.

Prvou sú parazity. Existuje parazitárna teória chorôb, ktorú oficiálna medicína neuznáva. Svojho času akademik Blochin, hlavný onkológ ZSSR „zatrhol“ všetky výskumy parazitárnej teórie rakoviny. Pritom on sám zomrel na rakovinu, akademik Trapeznikov, ktroý ho nahradil vo funkcii, zomrel tiež na rakovinu, lekár, ktorý ich operoval, ich žiak, tiež, atď. Tie výskumy boli veľmi zaujímavé. Napríklad zastavili nasledovný výskum: zobrali rakovinový nádor a zakopali ho do zeme, s cieľom zistiť, aké huby ho rozložia, aby ich mohli neskôr použiť pri boji s nádormi vložením týchto húb do nádoru. Nič podobné sa teraz nedeje. T.J. Sviščeva, kandidát chemických vied (autorka série kníh „Intelekt a práca proti parazitom)“ „búši“ do oficiálnej medicíny už 17 rokov, pokúšajúc sa zopakovať experiment, ktorý dokazuje parazitárny pôvod rakoviny.

Existujú práce fyzičky, Oľgy Ivanovny Jelisejevovej, ktorá veľa rokov každodenne skúmala elektrónovým mikroskopom krv pacientov s rakovinou. Má desiatky tisíc fotografií a jasne dokázala parazitárny pôvod rakoviny. Kde sa to dá nájsť? Nikde!
Pôsobenie KFS túto teóriu dokonale potvrdzuje. Podľa názoru Koľcova môže mať nádor alebo parazitárnu príčinu ochorenia, alebo je príčinou jeho vzniku psychopatogénne pôsobenie. Najhrubší stĺpec odoziev v mojej zbierke má názov „nádory, adenómy, myómy, cysty, polypy, papillomy, fistuly, onkológia“. Odozvy sa pritom delia na dve skupiny: alebo opuch zmizne behom mesiacov – je parazitného pôvodu (všimnite si najjasnejší príznak – stolica černie, moč je mútny) a mám aj zarážajúce odozvy, keď nádory zmizli neuveriteľne rýchlo.

Často mi hovoria „nerozprávaj o týchto prípadoch, ľudia ti nebudú veriť“. Na to odpovedám „to je problém ľudí. Ak je im súdené pochopiť – pochopia, ak nie – nech neveria. Myšlienky nejde preložiť do inej hlavy, k veci, na konferencii vystupovala onkologička a tá povedala priamo: „Nie je dobré na ľudí príliš tlačiť, tá choroba nie je jednoduchá. Vašou úlohou je informovať a človek sa sám musí rozhodnúť čo dalej.

Píše Galina Naumovna Dorofejeva – môj muž má 57 rokov, tri týždne nosil KFS 4, teraz je podstatne spokojnejší, prestal fajčiť aj piť pivo.Predtým pil celý čas Baltiku č. 9, to najsilnejšie. Bolo to takto: prestal piť, potom sa pozerá, prestal aj jesť. Pýtala sa ho, prečo neje. Odpovedal, že má plné brucho. Prehmatala mu brucho a našla nádor o veľkosti orechu. Na noc mu dala na nádor KFS 2, do rána sa zmenšil na veľkosť fazule, o dva dni nezostalo nič.

Ďalej píše, mala som hrčku v prsníku, nosila som tam KFS 3, za jeden deň zmizla, Skúste povedať onkológovi, že nádor zmizol za noc. Čo vám povie? Rozumiete? A takýchto odoziev je asi polovica. Samozrejme, niektoré trvajú 9 mesiacov, niektoré pol roka, ale sú aj takéto nepravdepodobne rýchle prípady. To sú tie prípady, keď príčinou vzniku nádoru bolo psychopatogénne pôsobenie.

Psychopatogénne pôsobenia – to je druhá príčina ochorení, ktorú vie KFS upraviť. Urieknutia, kliatby, uškodenia, duchovia atď. U vás v Petersburgu žije skvelý senzibil, Martinov, napísal knihu. Rozumiete, on je fyzik a ako tieto udalosti prebiehajú, popisuje z uhla pohľadu fyzika. Píše, ža ak sa to náhle pretne, tak ten, kto preklial na smrť, sám zomrie. Mám takýchto odoziev niekoľko. KFS toto pretínajú.

Tretia príčina – je blízka tej druhej, no málokto o nej vie. Keď človek veľa nadáva, najmä keď pritom spomína matku, sám sebe spôsobuje poškodenie. Ničí tým sám seba. KFS vďaka obrazom dr. Massaru Emota toto odstraňujú. Mám sedem neuveriteľných odoziev, keď si ľudia obstarali KFS a nadávať prestali susedia. Prestalo pitie, bitky, ludia si myslia, že susedia niekam odišli. Mier a pokoj.

Štvrtou príčinou sú naše myšlienky a emócie. Keď nevieme niekomu odpustiť, vrátane seba, keď niečo nevieme prijať alebo zmieriť sa s tým, sami sa pochovávame a priťahujeme choroby. Napríklad tu jedna žena píše: „muž sa zmenil, rodina sa rozpadala, nechcela som, aby sa rozpadla, ale sama som s tým nevedela nič urobiť“. Začala som používať KFS, pozrela som sa na vec aj z druhej strany a odpustila. Pochopte ma správne, nepresviedčam Vás, aby ste si kúpili KFS a začali sa meniť. KFS však koriguje psychoemocionálny stav. Mám veľmi veľa odoziev, keď sa ľudia zbavia depresií, život bol zrazu jasný a farebný. Píšu – „chce sa mi spievať“, chce sa mi maľovať“, „chce sa mi váľať sa v tráve“.

Ďalšou príčinou sú mobily, počítače, prehrávače, atď. Každá elektrotechnika. Stlačenie každej klávesy vyvolá elektromagnetický impulz. Pomocou presne takých impulzov ešte Popov vysielal signály z lode na loď a Marconi robil rovnaké pokusy v Amerike. Ako dôsledok pôsobenia elektromagnetických impulzov sa vytvárajú voľné radikály a červené krvinky strácajú svoj náboj, zliepajú sa do zrazenín, rovnako ako v čase srdcovej alebo mozgovej príhody. KFS toto pôsobenie okamžite neutralizujú.

Ďalšia príčina sú voľné radikály – zapríčinené odvodnením. Toto je najdôležitejšie, KFS tu nepomáhajú. Pomáhajú však človeku piť vodu.

Nasledovná príčina vzniku ochorenia sa volá voľnoradikálna teória ochorení, voľnoradikálna teória starnutia. Podstata je v tom, že príčinou vzniku voľných radikálov sú nielen mobily alebo odvodnenie. Zjedli ste grilovanú kotletu – vytvorili ste voľné radikály, rozčúlili ste sa – ďalšie voľné radikály. Vôbec, počas celého života pri tvorbe energie vzniká v mitochondriách aktívna forma kyslíku – voľné radikály.
Vekom sa hromadia a ich počet sa zvyšuje.
Všetci vieme že starší ľudia majú hustú krv. Toto je podstatou teórie slobodných radikálov pri starnutí. Akonáhle vezmete KFS do ruky, je to rovnaké, akoby ste sa ocitli v lese, v horách alebo na mori, kde je vo vzduchu veľa záporne nabitých vzdušných iónov. Rozumiete, KFS je dovolenka, ktorá je stále s vami, na ktorej ste stále zdravší a mladší.

Je to ako Čiževského lampa. O Čiževskom. Na prvom svetovom kongrese o biofyzike a vesmírnej biológii v roku 1938 v New Yorku, ktorý bol venovaný len jeho prácam, sám načrtol 52 nových smerov vo vede a nazývali ho „Leonardo da Vinci 20. storočia“. U nás ho potom zavreli na 18 rokov do pracovného tábora a bol kľud. Na kongrese však bolo prijaté memorandum o jeho prácach, kde v odstavci 3. bolo uvedené, že práve toto zvýšenie energetiky organizmu je dôsledkom vdychovania iónov, teda to isté čo spôsobujú KFS, zlepšuje sa zdravotný stav a uviedli aj zoznam všetkých ochorení pri ktorých pomáha. Vo štvrtom odstavci je napísané, že odhalenie možnosti predĺženia života je objavom, ktorý má pre ľudstvo epochálny význam. Teda KFS začínajú okamžite ozdravovať a omladzovať každého, kto ich zoberie do rúk. Efekt bude rovnaký ako s Čiževského myšami (experimentoval za vlastné peniaze v časoch občianskej vojny) alebo s výsledkami akademika Skulačeva, ktorý za Deripaskove peniaze experimenty zopakoval. Čiževskij získaval ióny zo vzduchu, Skulačev ich dodával vo forme potravinových doplnkov, ktoré ich dodávali do mitochondrií. Jeho myši žili jeden aj pol až dvakrát dlhšie ako ostatné, ale čo je podstatné, keď myš starne, srsť jej hrubne, prestáva vidieť, sexuálne funkcie zanikajú, niekoľko posledných týždňov života sa trasie. A Skulačevovým myšiam srsť ostávala ako za mladi, nestrácali zrak, výborne videli, sexuálne boli výkonné do konca života a umierali náhle. Čo môže byť krajšie? Umrieť zdravý so zachovanou sexuálnou funkciou!

Takto dopadne každý, kto bude používať korektory!

Ďalšia príčina ochorení, s ktorou si KFS vedia poradiť, je zlý spánok. V Anglicku sa uskutočnil dlhoročný nákladný výskum na státisícoch respondentov o tom, ako závisí zdravie a dĺžka života od kvality spánku. Ukázalo sa, že či spíte oveľa menej alebo oveľa viac ako je norma – je to rovnako zlé. KFS spánok normalizujú, mám množstvo odoziev typu – „spím ako v detstve“,“ ani výstrel ma neprebudí“,“ predtým som nevedel zaspať, teraz zaspávam okamžite“,“predtým som vstával v noci 3 – 4 krát, teraz spím v jednom kuse“. A to je to, čo robia KFS navyše. Okrem zlepšenia kvality spánku skracujú aj dobu potrebnú na oddych. Znamená to, že dostávate roky aktívneho života navyše, za vaše peniaze si môžete kúpiť čas!

Geopatogénne zóny. Kto z vás nevie, čo to je, zdvihnute ruku. Aha! Vidím, že ste čestní. Ak by sme vyniesli z tejto sály všetky stoly a stoličky a na celú podlahu by sme poukladali tanieriky s výživným roztokom a kultúrou baktérií, o tri dni by sme uvideli presvedčivý obraz – mriežku pásov z tanierikov. V jedných baktérie pomreli a v iných sa prudko rozmnožili. Priesečník osí, v ktorých baktérie odumreli sa volá geopatogénna zóna. Zo zeme v týchto miestach vyžaruje prúd energie ktorý negatívne vplýva na živé bunky. KFS odtláčajú tieto prúdy negatívnej energie na veľmi veľké vzdialenosti. Je garantované, že ak máte pri sebe KFS – pôsobiť na vás nebudú. Je garantované – ak máte v byte KFS – po 2-3 dňoch v byte geopatogénne zóny nebudú.

Fajčenie, drogy, gambling, alkoholizmus – to sú choroby samy osebe a ďalšie navyše spôsobujú.

Alkoholici a fajčiari si ničia bunky, ktoré zvnútra vystieľajú cievy. Prečo je také obrovské množstvo srdcovo-cievnych ochorení? Pretože všetci tajne pijú a fajčia. Dr. Šumin to hodnotí „je ťažké sa zbaviť škodlivých návykov, tým viac, že to nie sú návyky, ale ťažké život ohrozujúce choroby, ktoré môžu viesť až ku klinickej smrti“. Po prvom infarkte prestane fajčiť asi 90%, kto neprestane, prestane po druhom, ako kto nie, tretieho sa nedožije. Je to veľmi zložitý problém a KFS 5 pomáha poradiť si s ním tým, že odstraňuje príčinu vzniku týchto ochorení.

Jedenásta príčina, s ktorou sa KFS vedia vysporiadať je problémy spojené s tzv. „Teóriou spojivového tkaniva pri vzniku chorôb“ (prof. A.A.Alexejev). Ak by sme z organizmu odobrali všetku vodu, 90% zo zostatku bude predstavovať spojivové tkanivo. Možno si niekto zo školy ešte pamätá, že sú to vlasy, nechty, koža, šľachy, kosti, krv, a každá bunka v našom tele má kostru z kolagénu a elastínové špirály, ktorú udržujú jej tvar. Vekom sa tvorba kolagénu znižuje a človek akoby vysychal, zmenšuje sa, na koži sa tvoria vrásky. Používanie KFS 6, 7 a 8 vedie k tomu, že kolagén a elastín sa začínajú produkovať ako v mladosti. Doplňte k tomu produkciu rastového hormónu, o ktorom sme už hovorili, doplnte melatoním, tyroxín – spustí sa mohutné omladenie organizmu. Nielen že sa koža stáva mladšou, ale odchádzajú aj choroby. Pozrite sa na ľudí, ktorí používajú KFS – vyzerajú ako chlapci a dievčatá. Pri používaní KFS 6, 7 a 8 nastáva také silné omladenie, že sa vracajú aj zlé návyky z mladosti. A nehovorte potom, že som vás nevystríhal.

Končím, ďakujem, otázky?

„o bolestiach srdca ste nehovorili“

  1. A. E. Axelrod – „pri bolestiach srdca prečerpavajte pohybový aparát“

 

One thought on “A. E. Axelrod, riaditeľ Centra pre paravedecké praktické výskumy

  1. Mr WordPress

    Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.