KFS 6 – dermatologický

KFS 6 – kozmetický

Hĺbkové čistenie kože. Bielenie. Výživa.

Obsahuje:

Polarizácia vody, aktivovanej na malej spirále hory lásky na Arkaime.

Kyselina hyaluronová reguluje obsah vlhkosti v tkanivách, premiestňuje a rozlišuje bunky. Vo svete kozmetológie sa považuje za superzvlhčovač. Kyselina stearínová je široko obsiahnutá v prírodných tukoch a olejoch, je jednou zo základných mastných kyselín ľudských tkanív.

Vo voľnom stave je obsiahnutá v sekréte mazových žliaz. Zabraňuje vysychaniu kože. Kyselina pantoténová – Vitamín B5 – má protizápalové, upokojujúce a hojivé účinky. Upokojuje podráždenú pokožku. Alfa – hydroxidové kyseliny ANA – výťažok zo zeleného čaju a citrónu – bielia kožu, postupne odstraňujú ľahké zafarbenie. Vitamín C je nepostrádateľnou súčasťou kozmetológie, obsiahnutej v ANA, syntetizuje kolagén, podporuje tonus pokožky, zlepšuje krvný obeh, je antioxidantom.

Jojobový olej – sú to bielkoviny, aminokyseliny, vysoký obsah vitamínu E, ktoré mu dávajú jeho antioxidačné, protizápalové a regeneračné vlastnosti. Zabraňuje starnutiu pokožky a vzniku vrások. Vitamín A (retinol) – zabezpečuje elasticitu pokožky a rastové procesy, podporuje látkovú výmenu a zrak.

Extrakt z hnedých rias (Laminaria, Cystoseira, Fucus) – čistí, stimuluje a regeneruje kožné bunky okolo očí, pôsobí zvláčňujúco a baktericídne, hydratuje a udržuje vlhkosť v medzibunkových priestoroch. Aloe – extrakt obsahuje viac ako 160 zložiek – sú to aminokyseliny a minerály. KFS 6 má baktericídne a bakterostatické vlastnosti. Stimuluje krvný obeh, hydratuje pokožku a pomáha jej udržať vlhkosť.