KFS 7 – dermatologický

КFS 7 – kozmetický

Výžíva pokožky. Lifting. Urýchlenie regenerácie kože.

Obsahuje:

Polarizácia huby Cordyceps je silným antioxidantom. Obnovuje látkovú výmenu

Ceramidy majú schopnosť zvýšiť počet prirodzených glykosfingolipidov (ceramidov) v lipidovej bariére /epiderme/ pokožky. Obnovujú pôvodné zloženie kože.

Extrakt Hamamelisu viržinského – triesloviny /taníny/ – ktoré sú súčasťou extraktu, sú veľmi prospešné pre pokožku. Spôsobujú zužovanie kožných buniek umiestnených na povrchu, čo prispieva k zníženiu tvorby keloidov. Extrakt vyhladzuje vrásky a redukuje opuchy, obnovuje prirodzenú farbu kože, preniká hlboko do tkanív, zvlhčuje, postupne upevňuje turgor /vnútorný osmotický tlak v bunke/ pokožky. Pomáha oddialiť výskyt viditeľných známok starnutia.

Lanolín – kriolan – je riedky lanolín. Dokonale zmäkčuje pokožku, zmierňuje podráždenie, zlepšuje látkovú výmenu, podporuje prenikanie ostatných zložiek do hĺbky kože, ako sú biologicky aktívne látky, vitamíny, protizápalové látky atď.

Extrakt prírodného prostriedku Cimicifugy je modulátorom estragénových receptorov, zmierňuje prejavy zmien v klimaktériu, urýchľuje regeneráciu kožných buniek, stimuluje prirodzenú produkciu kolagénu, vyhladzuje vrásky, zabraňuje nadmernej produkcii melanínu, zosvetľuje pigmentové škvrny. Výrazne sa zvýšuje aj pružnosť pokožky a zlepšuje sa farba tváre.

Alantoín má zmäkčujúce a hydratačné účinky na pokožku, podporuje hojenie poranení, je účinný v boji proti akné (uhry s rôznou etiológiou), obnovuje bunky pokožky. Obnovuje línie tváre, naťahuje ovisnutú pokožku. Je bioregulátorom rastlinného pôvodu, ktorý spustí proces samoregulácie organizmu. Pôsobí tak, aby sa organizmus sám dokázal vysporiadať so všetkými svojimi problémami. Je antioxidantom.