Tamara Jakovlevna Sviščevová – KFS proti parazitom

Tamara Jakovlevna Sviščevová je chemička – výskumníčka, autorka série kníh „Intelekt a práca – proti parazitom“. Jej senzačné výskumy ju priviedli v r. 1990 k odhaleniu parazitárnej etiológie rakoviny a infarktu. Experimentálne sa potvrdilo, že základným pôvodcom týchto chorôb je jednobunkový parazit – bičíkovec Trichomonas. Následne, rakovina aj infarkt sú poslednými štádiami trichomonázy.

Sviščeva T.J.”Hľadajte…trichomonázu”!

trichomonas

bičíkovec Trichomonas

 

Vírusy patria k prvokom, t.j. k najjednoduchšej doteraz vedou objavenej forme života. Táto jednoduchosť vo všetkom – v stavbe, rozmnožovaní a v živote spôsobuje ľudstvu množstvo problémov, ktoré sa bohužiaľ nie vždy končia víťazstvom človeka. V boji vírusov a človeka nie sú zriedkavé smrteľné prípady.

Teda, nehľadiac na ich zdanlivú jednoduchosť, prvoky predstavujú vážnu hrozbu pre zdravie a život obyvateľstva. Najjednoduchšie organizované vírusy obsahujú nukleoproteín, pozostávajúci z nukleovej kyseliny (DNK alebo RNK) a bielkovinového obalu (kapsidy). Keď vírusy preniknú do bunky, vnesú do nej svoju genetickú informáciu a bunka začne vyrábať podobné vírusy. Ako sa hovorí, všetko geniálne je jednoduché.

Choroby spôsobené prvokmi sú vo svete veľmi rozšírené. U človeka prvoky parazitujú v žalúdočno-črevnom trakte, v krvi a tkanivách rôznych orgánov. Prvoky majú tak miestny ako aj všeobecný vplyv na organizmus človeka s ťažkými následkami. Štatistiky chorobnosti a úmrtnosti to potvrdzujú. Liečba ochorení vyvolaných prvokmi je sťažená rozvojom rezistencie pôvodcu voči liekom, preto sa nie vždy podarí likvidácia prvokov penicilínom alebo inými antibiotikami. Ak by to bolo jednoduché, ľudstvo by sa už dávno uchýlilo k tejto metóde.

 

lamblia 

Lamblia

 

Toto sú niektorí predstavitelia prvokov: lamblie, trichomonas, chlamýdie, toxoplazmy. Napríklad v ľudskom organizme žijú ústne, črevné a urogenitálne trichomonady. Trichomonáza je nákazlivé infekčné ochorenie. Pri vyšetrovaní stomatologických pacientov od 21 do 82 rokov, ktorí mali ďasnové vačky, boli zistené kolónie trichomonád. Gynekologické vyšetrenie žien vo veku 16-85 rokov preukázalo prítomnosť vaginálnej trichomonázy u všetkých pacientok.

Ak kolónie prvokov vznikajú v orgánoch a tkanivách, onkológovia ich nazývajú novotvary, ak v krvných cievach, kardiológ diagnostikuje trombózu.

Odhalenie pôvodcov „neliečiteľných“ chorôb potvrdzuje základný postulát tradičnej medicíny – každá choroba je reakciou organizmu na infekciu. Zároveň dáva návod na riešenie – stačí zbaviť sa trichomonád a v mnohých prípadoch zmiznú nádory aj tromby. Trichomonáza v pokročilom štádiu je príčinou rakoviny, infarktu, mozgovej príhody, neplodnosti, impotencie.

Podľa údajov WHO z 50 mil. ľudí, ktorí denne na svete zomierajú, sú príčinou smrti viac ako 16 mil. z nich infekčné ochorenia. Podľa údajov frekvenčno-rezonančnej diagnostiky je napadnutých parazitmi 97% obyvateľstva. Hubovými ochoreniami je postihnutých 25% obyvateľstva. 70% sledovaných pacientov je infikovaných toxoplazmózou – drobnými parazitmi, žijúcimi v mozgu. Tieto vnútrobunkové parazity, ktoré rozkladajú bunky hlavného mozgu, žijú aj vo vnútorných orgánoch, svaloch a lymfatických uzlinách. Infikácia pochádza od mačiek, psov, vtákov a tiež od mlieka poľnohospodárskych zvierat. Pri tehotenstve sa nakazí aj nenarodené dieťa, nakoľko placenta infikovanej ženy nie je schopná bojovať s prienikom toxoplazmózy.

Keď sa raz dostanú do organizmu, svojho hostiteľa neopúšťajú až do smrti. Ak má človek zdravý imunitný systém, je schopný potlačiť obrovské množstvo vírusov v organizme. Bohužiaľ u väčšiny obyvateľstva je imunitný systém oslabený a nie je schopný ani potlačiť a už vôbec nie zničiť a vylúčiť ich z organizmu, pretože vírusy a prvoky sa vedia prispôsobovať, mutujú a náš imunitný systém ich prestane rozoznávať a preto s nimi aj bojovať.

 

  • Musím sa ospravedlniť lekárom a pacientom“ hovorí Tamara Sviščeva „ktorí považovali srdcovo-cievne choroby za lepšie ako rakovinu“ – všetky majú rovnakú príčinu – trichomonázu. Na druhej strane ich môžem potešiť – vďaka posledným výskumom sa zjavila reálna možnosť zjednodušiť a zefektívniť boj s civilizačnými chorobami – prejsť od liečby choroby k liečbe chorého. Pomocou skorej diagnostiky a neinvazívnych metód liečby je možné zbaviť ľudstvo pôvodcu srdcovo-cievnych ochorení, rakoviny, mozgovej príhody, cukrovky a ďalších neduhov.
  • Spôsobilo by to nebývalé ozdravenie spoločnosti a výrazne zvýšilo priemernú dĺžku života. Táto zatiaľ klesá – predovšetkým z dôvodu nevedomosti medicínskych vedcov, ktorí nepoznajú hlavnú príčinu najrozšírenejších a najťažšie liečiteľných chorôb.

 Vynález KFS je revolučnou udalosťou pre očistu nášho organizmu od tejto infekcie. Výsledky používania KFS sú udivujúce: všetky horeuvedené ochorenia rovnako ako cukrovka miznú.

 Každý z nás dostal zázračný dar – život. Pre jeho zachovanie chráňte svoje zdravie a zdravie ľudí okolo vás.