Ohlasy užívateľov

Výsledky používania KFS.

(V niektorých prípadoch je zachovaná štylistika pisateľa)

 

Zdroj: http://kfs.h1.ru/results.html

Srdcovo cievny systém

Orgány dýchania

Nervový systém

Endokrinológia

Gynekológia

Ochorenia kože. Alergie

Pohybový systém

Žalúdočno-črevný trakt

Močovo-pohlavná sústava

Narkománia

Onkológia

Pediatria

Všeobecná liečba

Upozornenie:

Rozdelenie podľa ochorení nie je celkom presné, lebo KFS obnovujú nielen systémy a orgány ale organizmus ako celok na všetkých jeho úrovniach (fyzické telo, psychoemocionálna a energetická sféra). Bude to jasnejšie z ohlasov, kde sa lieči celá rodina od detí po dôchodcov s rozličnými ochoreniami.

 

Srdcovo-cievny systém.

 

Rodina Krylovových

Muž má 59 r., od 28 rokov mal tlak 180/100, ischemickú chorobu srdca a arytmiu. Používal KFS 1 a KFS 2, + prečerpávania  počas 6 týždňov. Výsledok: upokojil sa nervový systém, zvýšila sa jeho práceschopnosť, tlak je 130/80. S výsledkami je spokojný.

 

Nuriman, 84 rokov, Šachtinsk, Kazachstan

Hypertonička. Používala aktivovaný detský krém, ležala na KFS 2 počas 5 minút, potom si krémom natierala nohy od chodidiel po kolená, po 5 dňoch sa tlak normalizoval, už dlhý čas sa cíti dobre.

 

Svetlana M, 39 rokov

Kúpila som si KFS kvôli vysokému tlaku, lieky mi nepomáhali. Tlak sa normalizoval pomerne rýchlo, za pár týždňov, čo ma neprekvapilo. Počula som veľa ohlasov a bola som pripravená na zmeny. Ale to, že na pravej nohe mi zmizol mozoľ a nezbadala som kedy a ako, ma zarazilo. Dovtedy som robila všetko,  mazala som si ho všetkým možným – stále rástol a obťažoval ma stále viac, aj v papučiach. A naraz – mozoľu niet, zmizol bezo stôp. Znie to smiešne, ale som šťastná.

 

Žena, 69 rokov

Po 20 dňoch používania sú výsledky nasledovné: spevnili sa varikózne žily, prestali ma bolieť nohy, zmenšili sa trieslové uzliny, zvýšila sa práceschopnosť. Toto všetko bolo sprevádzane rôznymi bolesťami tela.

 

Žena, 55 rokov

Po silnom strese som mala arytmie, tachykardiu, psychózu. Po 15 minútovom použití KFS nastalo silné potenie celého tela, potom nastala spokojnosť, ustali bolesti hlavy aj srdca.

 

Žena, 37 rokov

Zakúpila som kozmetické platničky KFS 6, 7 a 8 s pochopiteľným cieľom – vyzerať mlado a príťažlivo. Okrem toho som však dosiahla prekvapujúci výsledok: mala som varixy, nevzhľadné hviezdičky, a aj „vylezené“ žily. Nohy ma po večeroch boleli, opúchali, chodidlá boli studené. Podkladala som KFS 6 pod zohnuté kolená, keď som večer pozerala televízor. KFS 7 som priložila na vodný filter. Po dvoch týždňoch som si všimla, že nohy mi už „nemrznú“ a po mesiaci som začala zabúdať prikladať si KFS 6 pod nohy: prestali ma bolieť! Žily boli menej výrazné, hviezdičky skoro celkom vybledli! Mám more energie, muž mi robí komplimenty, mladší syn je oveľa spokojnejší. Hurá!

 

Valentina Kuzminičná, Chabarovsk

KFS používam od r. 2009. Predtým som mala tlak 160/90, teraz je 130/80. Zmiernili sa bolesti srdca, nepozorovane zmizli bolesti holení oboch nôh. Prestalo ma bolieť ľavé koleno a bedro. Veľa rokov ma trápil náhly kašeľ v noci – už ho niet. Zmizla záha, zjavilo sa veľa energie a bodrosti.

 

Alexandra Abramovna, Chabarovsk

KFS mám od augusta. Mala som dve cievne príhody (v r. 2005 a 2008), točila sa mi hlava, hučalo mi v ušiach, mala som depresie a ďalšie zdravotné problémy. Teraz hľadím do budúcnosti s dôverou, cítim sa silná, depresie zmizli, vládzem dlho pracovať na chate, riešenie problémov, ktoré začali už dávno trvá dlhšie, tie ktoré sú „mladé“ prechádzajú rýchlo. Som veľmi spokojná, že som si zadovážila KFS!

 

Viktor Iljič, 58, Chabarovsk

Pred 6 rokmi som mal mozgovú príhodu. S KFS pracujem od apríla 2009.  Za týždeň mám  viac pozitívnych výsledkov ako za 6 rokov, aj keď som na regeneráciu vynaložil veľa síl, peňazí a času.

 

Natália Vladimirovna, Chabarovsk

Manžel KFS odmietal, nechcel o nich ani počuť. V auguste mal ťažkú hemoragickú príhodu s plošným postihnutím hlavného mozgu na ploche o veľkosti zápalkovej škatuľky. Operácia bola nevyhnutná. Plnila som Koľcovove odporúčania (voda, krém, prečerpania). O 50 dní urobili opakovanú tomografiu : rozsah postihnutia sa zmenšil o 1 cm zo všetkých strán, operáciu zrušili. Chodí bez paličky, reč nie je narušená, je samostatný, opatrovateľku nepotrebuje, sám je a pripravuje si jedlá, zapína si gombíky, logicky rozmýšľa. Dostal 2/3 invaliditu na rok.

 

Júlia Petrovna, 67 r., Chabarovsk

Ischémia, po 8 mesiacoch ischemická mozgová cievna príhoda. Liečila sa v stacionári, potom doma pod dohľadom lekárov. Nemohla sa samostatne hýbať, reč bola nezrozumiteľná. Po 2,5 týždni používania KFS 1, 2, 3, voda, krémy, prečerpávania sa začala samostatne hýbať, po 10 dňoch sa jej vrátila reč, po 3 týždňoch odložila paličku, tlak a spánok sa normalizovali.

 

Anna E. (internet)

Moja mama má ťažkú hypertóniu, nemá žlčník, má kŕčové žily a na dôvažok nosí kardiostimulátor. Keď sme začali používať KFS, stav sa zhoršil. Stále skoky tlaku, opuchy. Po troch týždňoch s KFS 1 sme začali požívať KFS 2 – opuchy prešli, zápal očí, ktorý mala pred používaním KFS, tiež.  Tlak bol tiež v norme a keď sa zvýšil, natierali sme krémom aktivovaným na KFS sluchy a končatiny po kolená a lakte. Prečerpanie najmenej 2 x denne + sprcha s KFS.

 

May (internet)

Dobrý deň. Platničky som začala používať pred tromi mesiacmi. Chcem porozprávať, ako účinkovali na mňa. Mám vegeto-cievnu distóniu a potrebovala som súrne letieť lietadlom. Sú to pre mňa vždy muky pre kolísanie tlaku. Konzultovala som možnosť letieť s platničkou. Odpoveď bola pozitívna, letela som. Môžem úprimne povedať, že let som zvládla výborne, dokonca som aj jedla. Bolo to úplne fantastické. Potom mi platnička opäť pomohla v autobuse, ktorý sa kolísal, dostala som kinetózu. Položila som platničku na solárnu pletenec a o 15 minút všetko prešlo. To isté sa stalo mojej priateľke. Mám ešte jeden príklad: Vo vlaku som zachrípla, napila som sa aktivovanej vody a o 10 min. sa hlas obnovil. Doteraz som hovorila o platničke č. 1, no súhlasím s tým, že lepšie sa pije voda aktivovaná na KFS 2.

 

Ľudmila (internet)

Mala som cievnu príhodu, chválabohu všetko odišlo, no stále som mala veľmi vysoký tlak, ktorý sa liekmi nedarilo znížiť. Potom som si obstarala KFS a teraz sa radujem!!! S KFS robím prečerpávania, aktivujem vodu, kladiem si ich na žily rúk, aktivovaným krémom si natieram dlane a chodidlá, držím ich aj v rukách. Najprv som sa silne potila, potom sa všetko normalizovalo. Skúšala som raz znížiť tlak polovicou tabletky a hneď ma začala silno bolieť hlava, vidím že moje telo spoznalo, že lepšie mu je bez chémie.

 

Alinočka

Priatelia, výsledky sú a sú ohromujúce. Dnes sa bez akýchkoľvek tabletiek, pôsobením platničiek KFS na 20 min. normalizoval tlak mojej sesternici. „Bolesti hlavy prešli, celkový zdravotný stav sa zlepšil“ zaštebotala. A bolo to zlé, nemohla rozprávať. A to je len jeden prípad z množstva. Ak by som mala opísať všetky, strana by mi nestačila. Pre bežného človeka, ktorý sa nevyzná vo fyzike je dôležitý konečný výsledok. A hlavné je že neškodia. Bohužiaľ tabletky jedno liečia, druhé poškodzujú.

 

Orgány dýchania.

 

Elena, 40 r., Karačajevo, Čerkessko

Kúpila som si KFS 1-4 v decembri r. 2008, po mesiaci som pocítila uľahčenie, zmenšila sa intenzita astmatických záchvatov, no zvýšila sa doba ich trvania, toto trvalo dva týždne, potom sa ich dĺžka začala skracovať. Predtým som 2-3 krát denne používala inhalátor (niekedy aj 10-12 krát denne), potom len 3-4 krát týždenne. Zaobišla som sa bez tabletiek a rýchlej pomoci. Po novom roku (od 2. do 13. januára) prišlo rýchle zhoršenie, záchvaty sa vrátili s novou silou. Vymenila som KFS 1 za KFS 2. Na tele sa zjavili vyrážky, bolela ma hlava, zjavili sa varixy. Keď som sa vrátila ku KFS 1 – všetko prestalo. Začala som striedať: do 16.oo KFS 1, po tom až do zaspania KFS 2. Stav sa stabilizoval. Bývame na piatom poschodí, od prvých dní používania KFS – ja, 15 rokov astmatik – som chodila domov bez oddychu a prestávok medzi poschodiami. Teraz aj po ulici chodím rýchlo a nebojím sa, že sa zadýcham. Cítim, ako sa mi príjemne napínajú svaly a zjavila sa chuť v budúcnosti ísť si ráno zabehať.

 

Sabina , 25 r., Machačkala – Lekár LOR M.M.Magomedov

Trpí chronickým zápalom nosových dutín, opuchom mäkkých tkanív čela a orbity. Bola vykonaná punkcia dutín, ako dôsledok sa po odznení anestézy zjavili silné bolesti, ktoré bez príjmu analgetík pretrvávali. Prikladali sme KFS 2. Na moje prekvapenie bolesti po 10 min. zmizli a viac sa neopakovali. Okrem toho zmizol opuch čela a očí. Doba liečenia sa skrátila 2x.

 

Ajšat, 45 r., Machačkala – Lekár LOR M.M.Magomedov

Ajšat, 45 r., je u nás zdravotná sestra. Má chronický zápal nosových dutín, vredy v dvanástniku. Prišla ku mne a hovorí: Doktor, pomôžte mi , mám silné bolesti v epigastriu (nadbrušku). Hneď som jej tam priložil platničku KFS 2. O 5 minút vidím, že ju má na čele a dutinách. Pýtam sa jej: Ajšat, bolesti v nadbrušku už prešli? Odpovedala: Hneď mi bolo lepšie! Nikde ma už neboli! Okrem toho platničky pomáhajú pri bolestiach zubov, o 10-15 min. prestanú bolieť.

 

Vodič M ( z internetu)

Spolupracovník dostal angínu a bolo mu veľmi zle. Požičal som mu KFS 1 a 2. Zrazu prišiel na druhý deň a celý žiari! Ani ja ani on sme nečakali taký rýchly a silný výsledok.

 

Raisa

Často som trpela na zápal prínosových dutín. Po použití KFS 1, 2 a 3 vyšlo z dutín toľko hlienu, že som rozmýšľala kde sa to dovtedy všetko zmestilo. Vďaka p. Koľcovovi!

 

Nervový systém.

 

Nadežda, 48 r.

Vzťahy so synom boli veľmi napäté. Stále bol nervózny a podráždený. Dala som mu KFS 1, stal sa pokojnejší, trpezlivejší, veci sa dali do poriadku.

 

Muž, 49 r.

Nosím so sebou KFS 4. Zlepšil sa mi spánok, predtým som mal problémy, som spokojnejší, mám pocit harmónie. Sexuálny život nadobudol číre farby, žena je spokojná. Zlepšili sa aj vzťahy v rodine.

 

Dieťa, 3 r., Čeboksary.

Zle spával, bol nepokojný, dávali sme mu piť vodu aktivovanú na KFS 1, po priložení platničky spal pokojne.

 

Olga, 16 r., N. Novgorod

Nervozita, matka položila platničku na noc pod matrac, dcéra ráno vstala vo výbornej nálade.

 

Natalija Bladimirovna, Chabarovsk

KFS 1, 2, 3, 5. Výsledky – obnova nervového systému: zmizla neuralgia, pokožka rúk a nôh ako zamladi – jemná a hladká, vyliečili sa mi 30 ročné hemoroidy, nebolia ma kosti, spánok je výborný, môžem pracovať koľko chcem, nie som unavená, život sa stal jasnejším. Teraz sa mám rada taká aká som, čo sa mi celý život nedarilo.

 

Endokrinológia.

 

Muž, 50 r.

Od augusta do novembra 2008 som používal platničky KFS 1, 2 a 4, pil som aktivovanú vodu a nosil som KFS 4 v oblasti pupka. Z veľkosti oblečenia 56 som klesol na rozmer 52. Na váhe som stratil skoro 8kg, z 93 na 86kg. Cítim sa vynikajúco.

 

Žena, 53 r.

Používam KFS 3 od 15. augusta 2008. Zo začiatku intenzívna práca čriev bola niekedy diskomfortná. Za týždeň som schudla 5kg. Zmizla hypertónia, ischémia, prestala som brať tabletky. Zlepšil sa mi celkový zdravotný stav. Predtým som mávala problémy sexuálneho charakteru, teraz spím dlho a hlboko po osviežujúcom a veľmi aktívnom sexe.

 

Pacientka 20 r., Moskva

Začala som používať KFS 3, po troch dňoch vznikol lokálny opuch na horných viečkach, pridala som aj KFS 1 a 2  – opuchy zmizli, normalizoval sa spánok aj chuť, začala som byť vyberavá v jedle, pričom množstvo jedla bolo 2-3 krát menšie, váha sa znížila na druhý týždeň o 2,5 kg, zmizla ranná ospalosť a slabosť.

 

Oľga, Karaganda

Používanie KFS 3 + KFS 1 a 2 mi znížilo váhu za 2 mesiace o 7 kg, zjavila sa bodrosť, prieberčivosť v jedle, organizmus sa regeneruje za kratší čas (5-6 hod. spánok mi stačí).

 

Nina, 47 r.

Pri endokrinologickom vyšetrení bol nájdený uzlík na štítnej žľaze na ľavej strane. Mesiac aj pol som používala KFS 3, potom nasledovalo ultrazvukové vyšetrenie, uzlík už nenašli.

 

Žena, 52 r.

Od augusta nosím stále KFS 3, aktivujem na ňom vodu, kladiem fotku, mám dobré výsledky. Zmenšili sa mi objemy pásu, bokov, rúk a krku. Zlepšila sa farba tváre, celkový zdravotný stav.  Zmizli cievne hviezdičky na holeniach. Skrátilo sa obdobie spánku, viac vládzem, som energickejšia. Za prvý týždeň sa váha znížila o 6 kg, teraz je stabilná.

 

Tatiana Smirnovová, Dolgoprudnyj

Mám ohromujúce výsledky. Bola som dlho a ťažko chorá. 20 rokov mám cukrovku prvého typu. Kúpila som KFS 1, 2 a 3. Asi o 2 týždne sa cukor v krvi stabilizoval. (predtým bol vyše 20). O 4-6 týždňov sa normalizoval, teraz sa drží od 4 do 9,5., býva hypo (treba pokračovať v znižovaní dávky inzulínu). Dlho pôsobiaci inzulín som znížila o 4 j. na deň, krátko pôsobiaci si pichám o 1,5- 2x menej. Vôbec sa neunavím, aj keď pracujem dlhšie. Spím dobre a málo, budím sa dobre vyspaná. Predtým som mala so spánkom problémy, v noci som nespávala, cez deň som bola ospalá. Teraz mám veľa energie, doma stále robím, v práci som hotová o hodinu skôr.  Prestala som brať lieky na tlak. Prestal ma bolieť žalúdok, chrbát a kĺby. Zvýšila sa mi pohyblivosť rúk, koordinácia pohybov, som omnoho pokojnejšia. Lepšie vidím a počujem, zlepšili sa aj vzťahy s dcérou. Schudla som 2,5 kg, prestali mi vypadávať vlasy. Známi hovoria, že lepšie vyzerám, predtým som vyzerala chorľavo, ledva som chodila. A pred týždňom som bola na vyšetrení a v moči mi nenašli cukor! Aj ukazovatele krvi sa veľmi zlepšili, lekári rozhadzujú rukami, jedna mi povedala: „Zdá sa že celý mesiac ste držali veľmi prísnu diétu“. Som veľmi spokojná. Nedávno sa mi zabuchli dvere , musela som v papučiach bez kabátu a čiapky utekať pre kľúče, myslela som že vážne ochoriem, ale nič také. Napustila som si vaňu s KFS, vypila aktivovaný čaj s medom a ráno vstala ako uhorčička! Ďakujem KFS!

 

Žena, 65 r. Jaroslavľ

Pacientka mala cukrovku 1. typu, cukor 16 j., ničím ho nešlo znížiť. Žena prežívala v ľahu, dlho vôbec nevstávala z postele. Mala tromboflebitídu dolných končatín, bola indikovaná operácia – amputácia ľavej nohy od kolena. Manžel obstaral KFS 1, 2 a 3 a začal často navštevovať manželku: robila prečerpania, pila štruktúrovanú vodu, natieral ju krémom (krém stál polhodiny bez vrchnáku na KFS 3). O mesiac (!) žena začala vstávať z postele, chodiť po byte, zjavila sa bodrosť, zmizla plačlivá nálada, začala sa o seba starať, chodiť na toaletu, znížil sa jej tlak, cukor klesol na 8 j. a čo je najdôležitejšie – amputovali jej len jeden prst na nohe a nie celú nohu po koleno. Úplne zahojenie rany 8 dní po operácii! Obrovské zlepšenie, najmä v kvalite života. Teraz sa s manželom každý večer prechádzajú po ulici.

 

Svetlana, 47 r, Penza

Celý život som bola dámou „pri sebe“. Pokiaľ žil manžel, neprikladala som tomu veľký význam. Po jeho smrti som sa začala cítiť osamelá a nikomu nepotrebná. Veľa krát som skúšala schudnúť, vždy bezvýsledne. Korektor funkčného stavu bol ďalším pokusom o zníženie váhy. Nosila som pri sebe KFS 3 dva mesiace. V kilogramoch som veľa nezhodila, ale moje telo nadobudlo príťažlivé tvary, ako by ho z hliny uhnietol skúsený hrnčiar. Postava sa mi teraz páči a viac schudnúť nechcem.

 

Jekaterina Nikolajevna, Chabarovsk

Kúpila som si KFS 1, 2, 3 a 4 v marci 2009. Mala som uzlovú strumu, už ju nemám, potvrdilo to aj vyšetrenie. 17 rokov som mala alergiu na trávu, kvety, jahody atď. Liečba tabletkami postihla obličky, nemohla som sa skloniť nad umývadlom. Teraz je všetko v poriadku.

 

Irina Vladimirovna, 49 r., Chabarovsk

KFS 1, 2, 3 mám od apríla 2009. Mala som vážne zdravotné problémy, strumu od 25. rokov, cukrovku. Som invalidná s reumatickou artritídou. V októbri som bola v krajskej nemocnici na vyšetrení: cukor v norme, strumy niet, podľa analýzy krvi na reumu mám krv ako „kozmonaut“. Invalidita s otáznikom.

 

Oležka (Internet)

Používam platničky KFS 1, 2 a 3 už 3 týždne. Hladina cukru sa znížila, bolesti hlavy ma prestali trápiť, ešte sa mi aj lepšie spí. Moje úbohé nôžky ma prestali bolieť. Nemám slov, je to proste zázrak.

 

Lekuška (internet).

Moja známa má 63 rokov a cukrovku. Pre mesiacom začala používať KFS 3. Je zároveň prekvapená, radostná a zarazená z toho, čo sa s ňou deje. Cukor sa jej znížil z 12-14 j. na 7-8 j. Schudla 5 kg. Prestali ju bolieť nohy pre chôdzi a v noci, predtým nevedela bez utišovacieho krému zaspať. Zmizli viditeľné žily na nohách. Zvýšená tvorba slín, ktorá ju trápila rok, prestala.

 

Irina

Používame KFS 1,2 a 3, ja aj rodičia. Zvýšila sa naša schopnosť pracovať, čistíme sa, schudla som, moje deti sa rýchlejšie zotavujú a ešte veľa veľa drobností…

 

Gynekológia.

 

Valentina K, 43 r.
Známa mi navrhla používanie KFS aby sme si neskôr vymenili skúsenosti. Teda, výsledok predčil všetky moje očakávania. Máme 14-ročnú dcéru a teraz naša rodina očakáva ďalší prírastok, aj keď tehotenstvo predtým mnoho rokov neprichádzalo.

 

Žena, 31 r.

Začala som používať KFS 3, lebo som mala vážne gynekologické problémy. Prvé výsledky po 6 týždňoch používania: menštruácia je bezbolestná, pričom tento problém som mala od mladosti. Všetko vodu som aktivovala na tomto prístroji, preto ju pila celá rodina. Manžel, ktorý si rád vypije, býval často agresívny. Teraz sa stal omnoho pokojnejší. Deti sa zmenili, menej sa izolujú, sú láskavejšie. Izbové kvety polievam aktivovanou vodou, zjavila sa jasná zeleň. Dokonca aj mačka, ktorá pila vodu zriedka, túto vodu pije veľa a s potešením. Deti robili experimenty: nalievali vodu z kohútika do jednej misky a vodu aktivovanú KFS do druhej, Mačka si vždy vybrala vodu s KFS.

 

Marína, 47 r.

V apríli 2008 mi našli cystu v ľavom prsníku. V máji som začala používať prístroj Radamir, v júni KFS 3. Za mesiac som absolvovala opakované lekárske vyšetrenie – cystu nenašli.

 

Mária, 40 r.

Nedávno som bola na gynekologickej operácii a narušil sa môj menštruačný cyklus. Mesiac som používala KFS 3. Cyklus sa normalizoval, pocity sú dobré, teraz je všetko v poriadku. Ďakujem všetkým.

 

Valentina Nikolajevna, 53 r.

Mala som polypy na krčku maternice, počas troch rokov som odmietala operáciu, mesiac som používala KFS – polypy zmizli! 10 rokov som mala nízky hemoglobín, krv z prsta mi tiekla pri silnom stisnutí, teraz ho mám 122! Vred na dvanástniku je pokojnejší, výrazne sa zmenšilo búšenie srdca, nemohla som dokonca spávať na pravom boku od bolesti, teraz spávam veľmi dobre, som pokojnejšia. Počas prvých 3-4 týždňov som často chodila na malú potrebu, vychádzal zo mňa piesok. Stabilizoval sa tlak, som hypotonik, moja norma je 110/70, schudla som 6 kg. Ale najmä ma teší, že sa zladili vzťah s dcérou, má komplikovaný charakter. Ďakujem za KFS!

 

Žena

Začala som používať KFS 3 v apríli 2009, nosila som ho pri sebe, aktivovala som vodu. Niekedy v strede júna som pridala aj KFS 2. Muž od polovice júna používa KFS 4. Vodu aktivujeme obvykle na KFS 2. Výsledky: prešli mi depresie (už som začala brať antidepresíva), cítim v sebe energiu, ľahšie ráno vstávam, prestali náhle zmeny nálad, som menej citlivá na zmeny počasia a čo je najdôležitejšie, mala som 2 roky dlhé a ťažké predklimakterické krvácania – za posledné 2 mesiace sa vrátil normálny menštruačný cyklus. Neužívam žiadne ďalšie prostriedky, navyše sa aktivizovalo libido. Čo sa týka manžela, je veľmi spokojný, niekoľko rokov bral fytoprípravky na liečbu artrózy, odkedy začal používať KFS, neberie ich. Všetko je teraz v poriadku, nemá žiadne bolesti. Okrem toho mal problémy s dýchaním – má zakrivenú nosnú prepážku – tie už nemá, prestal byť citlivý na chladné nápoje, predtým sa mu z nich vždy zapálilo hrdlo. Ďakujem, sme veľmi spokojní.

 

Ochorenia kože. Alergia.

 

Elena Petrovna

10 rokov ma trápilo silné svrbenie na celom tele. Začala som používať KFS 1 a 2. Dôsledkom boli nevoľnosti a zvracanie. O týždeň to všetko prešlo. O ďalšie dva týždne prestalo svrbenie, zlepšil sa celkový zdravotný stav. Som rada, že som si obstarala tieto platničky. Odporúčam ich všetkým, ktorí sa starajú o vlastné zdravie.

 

Žena, 48 r.

Kúpila som si KFS 3. Za prvých 10 dní za zmenšili objemy v oblasti pásu, stravovací režim som nemenila, navyše som zvýšila príjem sladkostí, ktoré mám rada. Veľmi sa mi páči stav, ktorý nastal: spokojnosť, sebadôvera, prestala som kričať na deti, aj oni sú spokojnejšie. A čo je najhlavnejšie – nemám alergické reakcie, ktoré ma trápili veľa rokov. S výsledkami som veľmi spokojná, čakám na nové.

 

Žena, 50 r.

Mám všetky platničky KFS. Začala som s KFS 1, nosím ho pri sebe v oblasti brucha. KFS 2 som položila na  elektromer. Na KFS 3 aktivujem vodu pre mladosť a zdravie na fotografii, kde mám 20 rokov. Som energickejšia, mám väčšiu chuť do života, starám sa o seba, dokonca som začala cvičiť. V počiatočnom období pôsobenia som mala opuchy, vykašliavala som hlieny z hrdla, alergia sa zhoršila. Počas intenzívneho používania KFS sa mi obnovila menštruácia po polročnej prestávke. Pravidelne som začala očisťovať priestor v dome, alergia sa stratila, objavil sa záujem o opačné pohlavie. Deti moje, prišli ku mne hostia, zbadali, že niečo sa zmenilo, no nemohli prísť nato, čo, cítili aj zmenu v chuti jedla a vody, aktivovaných na KFS.

 

Inna Muzaleva, Novosibirsk

To čo mňa šokovalo – ranky na koži (v dôsledku alergickej reakcie moja koža na prstoch rúk praská, potom hnisá a dlho sa hojí) sa zatiahla za 24 hodín, za ďalšie 2-3 dni nezostali po rankách ani stopy

 

pacient Nikolaj N., Moskva

Mal psoriázu, odporúčané boli platničky KFS 1 a 2, pil aktivovanú vodu, nosil KFS kontaktne. po týždni zmizlo svrbenie, stratila so hrubá „kôra“, urýchlila sa epitalzácia, zmenšili sa lokálne opuchy, zlepšil sa spánok aj nálada. V súčasnosti je pacient odolný v remisii.

 

Lídia Kirillovna, 72 r.

Mám KFS 1, 2 a 3. Po 3 mesiacoch mi zmizli plesne na nechtoch nôh, na palci mi rastie nový čistý necht. Ultrazvuk obličiek – piesok tam nie je – radikulitídu necítim, dýchavičnosť prešla. Cukor sa stabilizoval – mám diabetes druhého typu, predtým som mala 8-9 j., teraz je medzi 4,7 – 5,8 j., ak aj nastanú skoky (pri porušení režimu), cukor sa rýchlo a bez následkov vracia do normy. To isté je s tlakom. Predtým mi skákal až na 170/90, teraz je stabilný okolo 140/80. Zrazu mám veľa energie, zlepšila sa mi koordinácia, zmizlo diabetické svrbenie, pokožka je elastická a jemná. Všetci pozorujú, že mi omladla tvár, prestali vypadávať vlasy, zmizli opuchy. Výrastok na šiji sa zmenšil z veľkosti orecha na veľkosť nechtu. Nosila som striedavo všetky KFS, umývala som sa aktivovanou vodou, robila som prečerpávania. Na nohe som mala zapálený vred, priložila som tam platničku. Do rána koža zliezla, vred zmäkol.

 

Buchanaeva T.N., Moskva

Po dvoch týždňoch nosenia KFS 1 a 2 je viditeľné zlepšenie kvality pokožky na tvári. Na ľavom líci zmizli samy od seba suché plôšky, ktoré som sa dovtedy pokúšala všemožne odstrániť (už som si myslela že je to tým, že často spávam na pravej strane, a poloha krčných stavcov neprepúšťa dostatok krvi do ľavého líca  a pod.). Zlepšil sa mi spánok, zaspávam rýchlejšie.

 

Jevgenij, 50 r.

4 roky som mal na krku pečeňové škvrny, nič nepomáhalo. Po 1,5 mesiaci používania KFS všetky škvrny zmizli!

 

Natália 37 rokov, Penza

Kvôli suchému ekzému na dlaniach som musela zanechať prácu kaderníčky. Masti a krémy nepomáhali. Priateľka mi požičala KFS 1. Prikladala som si platničku k dlaniam na noc. Za dva týždne ekzém zmizol. Kúpila som si vlastný KFS 1 a teraz znovu pracujem v kaderníctve. Ochorenie mi v práci už neprekáža!

 

Viktória, 29 r. Belogorsk

Herpes na nervových zakončeniach, bolesť sa 7 dní a nocí nedala ničím potlačiť. Oficiálna medicína bola bezmocná. Večer som urobila dve prečerpania – bolesť na 12 hodín prestala. Ráno som zobrala KFS 1, 2 a 3 a na herpes som zabudla ako na strašný sen!!!

 

Pošinkosťa (internet)

Mám takúto históriu: Ochorenie kože. Liečil som sa na kožno-venerologickom dispenzári. Robili so mnou všetky možné experimenty. Masti, injekcie, lieky, asi všetky preparáty, čo sú na trhu, na mne vyskúšali. Vypadali mi skoro všetky vlasy a to mám 24 rokov. Všetko ma stále svrbelo. Poslali ma do nemocnice na infúzie, výsledok žiadny. Kúpil som čínske výrobky, trošičku mi pomohli. Liečil som sa aj pijavicami. Zaplatil som si aj niečo ako ozónoterapia. Minul som kopec peňazí. Zoznámil som sa s človekom, ktorý mi poradil KFS. Áno, stoja veľa, ale teraz ich využíva celá moja rodina. Dnes už prešiel skoro mesiac, odkedy ich používam. Svrbenie ma prešlo, koža je menej červená, hlava je čistejšia. Takýto výsledok som ešte nezažil. Navyše, sestra sa za pár dní zbavila chronickej nádchy, Dúfam, že vďaka týmto informáciám sa vylieči ešte veľa ľudí.

 

Marina (internet)

Používam KFS ešte len tri týždne, ale už som zbadala, že pečeňové škvrny na rukách sú svetlejšie aj bez iných kozmetických prípravkov. A to pečeň nemám v poriadku od detstva. Ešte aj oči mi prestali reagovať na dlhodobú prácu s počítačom. Takže cievy hlavy a očí sa začali regenerovať!

 

Kostno – svalový (pohybový) systém.

 

Irina Perminova

Moja rodina používa KFS už viac ako 3 mesiace. Výsledky sú kladné a presvedčivé. Mama má 83 rokov, nemohla už vychádzať na ulicu kvôli bolestiam chrbta. Po 3 týždňoch používania KFS odcestovala do druhého mesta navštíviť príbuzných. Priateľka po onkologickej operácii spí kľudne v noci. Pije aktivovanú vodu. Obdobie regenerácie prebieha rýchlo, čo spôsobuje údiv lekárov! U všetkých je zrejmé zvýšenie životného tonusu a zlepšenie zdravotného stavu! Ďakujem za KFS Koľcova! Odporúčam všetkým!

 

Irina Nikolajevna

Používam KFS 1 a 2 dva aj pol mesiaca. Za toto krátke obdobie cítim, že bolesti chrbta pominuli. Viac vládzem, lepšie spím, cítim sa ako 19-ročná. Za toto obdobie som nebrala žiadne lieky a neochorela som ani v období jarných infekcií.

 

Žena , 65 rokov

Začala som používať KFS v období zberu úrody na záhrade. Už niekoľko rokov som sa nemohla zaobísť bez pomocníkov, ozýval sa vek a slabé zdravie. Na druhý deň po použití prístroja sa zjavila energia a rozhodla som sa potichu začať kopať zemiaky a pomocníkov zavolať až zajtra. Ale na moje prekvapenie som sa tak rozpracovala, že za dva dni som vykopala všetky zemiaky a nebola som vôbec unavená. Predtým to trvalo týždeň. Trochu ma boleli kríže, ale priložila som tam KFS a o pol hodiny bolesť ustala. Zaujímavý prípad sa stal s kocúrom. Túlal sa a niekde chytil blchy, stále sa škriabal, nedalo sa na neho už pozerať. Vzala som KFS 1 a začala som ním hladiť kocúra po chrbte, po hlave, po bruchu asi 30 minút. Od tejto chvíle sa kocúr prestal škriabať. Ešte som zbadala, že potraviny, ktoré postavím na KFS dlhšie vydržia, najmä mliečne. Kefír, smotana, jogurt sú svieže aj pri dlhodobom skladovaní. Mám teraz v dome „Prvú pomoc“. Všetci susedia, keď ich niečo zabolí, hneď ku mne utekajú. KFS ani raz nezlyhal, všetkým pomohol.

 

Kočneva G., Moskva

Po 2-3 týždňoch používania KFS 1, 2 a 3 sa mi:

1) zvýšila výkonnosť

2) ráno vstávam na vzpriamené nohy (pred používaním KFS boli zohnuté)

3) stabilizoval sa mi pulz – mám 75-80, do používania KFS bol 100.

 

Galina Anatolijevna, Chabarovsk

Kúpila som si KFS 1,2,3,4 pred pol rokom. Hemoglobín sa mi zvýšil zo 70 na 110 j. bez tabletiek. Predtým ma veľmi boleli kĺby, teraz bolesti zmizli, prestali mi opúchať nohy. Prestali aj bolesti brucha a nadúvanie. Nemám žlčník, často som cítila pečeň, teraz je všetko v poriadku. Som oveľa spokojnejšia a zdravšia, mám veľa energie. Manžel je po dvoch operáciách srdca (bypass), mal cukrovku, cukor 16-18j., bolesti v kĺboch, pravú ruku nedvíhal, váha 130kg, tlak 170. Dnes má cukor 4,5-5j,  kĺby ho nebolia, ruky dvíha, tlak má 110/70, cholesterol v norme, váži 103 kg. Najprv KFS neveril, no má také veľkolepé výsledky, že pravidelne pije vodu, robí prečerpania a natiera sa krémom.

 

Nina Jakovlevna, Chabarovsk

Používam na KFS aktivovanú vodu a krém. Najskôr nastalo mohutné prečistenie čriev. Náhle sa zjavila veselosť a energia. Za krátku dobu ustali bolesti v lakťovom a kolennom kĺbe, medzirebrová neuralgia sa vytratila po jednom použití aktivovaného detského krému.

 

Žalúdočno-črevný trakt.

 

Alexander Kim

Asi rok som mal problémy so žalúdkom. Diagnóza – erozívna gastritída. Začal som používať KFS 1 a 2, začala nevoľnosť, trvala asi týždeň, potom prestala. O mesiac som absolvoval opakované vyšetrenie, gastritída nebola objavená! Nebral som žiadne tabletky!

 

Žena , 37 rokov

Po používaní KFS za 8 dní sa normalizovala činnosť žalúdočno-črevného traktu, zmizli bolesti hlavy, zvýšila sa práceschopnosť.

 

Žena, 50 r.

KFS nosím pri sebe, aktivujem na nich vodu a potraviny od polovice septembra. Bola som príjemne prekvapená po návšteve zubného lekára, predtým som mala problémy s ďasnami, mala som zvýšenú kyslosť v ústnej dutine. Analýza slín teraz ukázala, že pH je neutrálne. Aj lekár bol prekvapený, povedal že je to veľká vzácnosť v jeho praxi, najmä v našom meste, kde chemické závody nepriaznivo ovplyvňujú ekológiu. Znamená to, že nebudem mať parodontózu a karies. Okrem toho mi zmizli cievne hviezdičky na nohách a aj povrch pokožky sa začal silne olupovať, prebieha čistenie.

 

Dieťa, 3 r. Astana

Zápchy po nepravidelnom príjme potravy, voda aktivovaná na KFS 1 upravila stolicu, začali v nej vychádzať vlákna a zväzky.

 

Žena, 35 r.

Bolelo ma brucho, stále som bola hladná. Po 3 dňoch požívania KFS 1 bolesti prestali, apetít sa znížil. Výskumný ústav parazitológie pre preverenie možností platničiek KFS umiestnil parazitov (Giardie, hovädziu pásomnicu, škrkavky..) vo forme cýst (na ktoré sa najťažšie pôsobí) do skúmaviek na platničkách Koľcova. Neverili svojim očiam. O 7 minút nezostalo v skúmavke nič živé – všetky parazity sa premenili na mútnu usadeninu.

 

Žena, 54 r.

Z výletu po východných krajinách som si priviezla neznámu exotickú nemoc. Polroka som mala teplotu 37,1 – 37,5, bola som slabá, netrávilo mi, mala som triašky. Lekári nevedeli nič urobiť. Prešla som mnohými štátnymi aj súkromnými klinikami a nemocnicami, bola som aj vo vládnej nemocnici, ale lekári len rozhadzovali rukami. Analýzy opakovane preukazovali prítomnosť nejakých parazitov, ale nevedeli ich ani klasifikovať. Po mesiaci nosenia KFS 1 sa teplota postupne vrátila k normálu, znepokojujúce stavy prešli a nakoniec analýzy potvrdili – čisté, parazitov niet!

 

Žena, 62 r.

Počas posledných 12 rokov pravidelne konzumovala biologicky aktívne potravinové doplnky rôznych spoločností, považovala sa za dostatočne zdravého človeka na svoj vek. Po dvoch týždňoch s KFS 1 z nej vyliezol 7 cm dlhý červ – parazit. Žena zostala v šoku.

 

Viktor Alexejevič, 52.r., Penza

Po novoročných oslavách som sa dostal do nemocnice so silnými bolesťami v oblasti brucha. Za deň ma zoperovali, vložili mi do brucha hadičku a poslali na mesiac domov s diagnózou kalkulózna cholecystitída. Chirurg mi povedal, že ma čaká operácia a odstránia mi žlčník. Syn ma pozval prežiť ten mesiac v jeho byte. Jeho žena mi navrhla použiť KFS 1 a ja som súhlasil. Mal som ho pri sebe celý deň a odkladal len na noc. Popritom som pil aktivovanú vodu na platničke. Pred odchodom do nemocnice som bol na vyšetrení a výsledky som dal lekárovi. Veľmi sa začudoval, povedal že vyšetrenia sú v poriadku a operácia nie je potrebná, ale prídite o mesiac. Kúpil som si KFS 1  stále ho nosím. Opakované analýzy boli tiež v poriadku. Žlčník zostal so mnou.

 

Irina, 22 r. Penza

Niekoľko rokov som žila s diagnózou gastritída so zvýšeným prekyslením. Absolvovala som liečebný kurz platničkami KFS. Mesiac aj pol som nosila KFS 1, mesiac KFS 2 a mesiac KFS 3. Kyselinovo-zásaditá rovnováha sa normalizovala, bolesti žalúdku prestali.

 

Tatiana Mojsejevna, Chabarovsk

Používam aktivovanú vodu a krémy od 14.11.2009. Nastalo mohutné očistenie čriev a pečene. Problémy s pečeňou som mala 30 rokov. Z obličiek vyšli kamene, tvár je čistá. Mám teraz výbornú náladu, cítim sa dobre.

 

Pacientka Alisat, 52 r. Machačkala, lekár M. M. Magomedov

Trpí na chronické ochorenie čriev, vegeto-cievnu distóniu, chronický zápal hltanu, angíny a intoxikáciu hlístami už veľa rokov. Viac krát sa liečila v miestnej nemocnici z h.u. ochorení ale výsledky sa nedostavili. Chorá sa sťažovala na bolesti v oblasti srdca, úzkosť, bolesti brucha, zápchu, suché hrdlo, trasenie rúk a pod.  Bola určená liečba: premývanie okolia mandlí denne roztokom eliminátora (Neways) a zároveň držala v rukách KFS 1 a prekladala ich na problémové miesta (hlava, krk, brucho) do dobu 30 min. Zároveň chorá robila to isté s KFS 2 tiež 30 min. Popritom pila vodu aktivovanú na KFS 1 dopoludnia a na KFS 2 do zaspania. Celkovo za deň vypila až 2 l aktivovaných tekutín. Počas liečby o 12-14 dní chorá povedala, že vyšla z nej nejaké hlísty, zvinuté do klbka, jedna mala 2 m, druhá 1 meter. Chorá si ich prehliadla, ale hlavičku nezbadala. Zdá sa teda, že počas celej doby bola napadnutá hlístami (pásomnica a askarióza), čo potvrdila aj analýza výkalov, kde boli tieto parazity nájdené.  Pásomnicu už chorej viackrát liečili, v nemocnici aj doma, no vypudiť sa ju nepodarilo, aj keď boli dlhodobo aplikované prípravky firmy Neways ako aj domáce medicíny. Okrem toho chorá pozorovala ďalšie zmeny: bolesti v oblasti srdca prešli, zmizla úzkosť, stolica sa normalizovala, tras rúk sa zmenšil, zmizla suchosť v hrdle, sliznice boli vlhké. Bol som prekvapený, keď som to uvidel. Úprimne hovorím, každý z nás má nedôveru k novinkám, pokiaľ neuplynie nejaké výskumné obdobia, ale keď som toto videl na vlastné oči, uveril som tomuto prístroju a ďakujem jeho tvorcom.

 

Močovo-pohlavná sústava.

 

Andrej, 58 r., Moskva

Pil som vodu aktivovanú na KFS 1 a nosil som pri sebe KFS 4. Po mesiaci používania výrobku sa potencia čiastočne obnovila.

 

Natalia Petrovna a Vladimir Fedorovič

S manželom sme rovesníci, máme 56 rokov. V posledných rokoch sme žili bez manželských stykov, ako mnohí v tomto veku. A náhle, po použití KFS, sme sa znovu stali mladoženáčmi, hľa aký zázrak!

 

Klemes Neili Michailovna, 58 r.

Mám veľmi dobré výsledky z prečistenia obličiek počas používania KFS. Dva týždne som mala teplotu 38,6 – 39 C. Vyšiel zo mňa piesok a malé kamienky. Mám dva výsledky ultrazvukového vyšetrenia, z mája, keď som mala triašky a zo septembra, keď sa začalo čistenie ciev (krútila sa mi hlava). Používala som KFS 1 a 2, pila som aktivovanú vodu, KFS 3 som nosila pri sebe. Veľká vďaka Sergejovi Valentinovičovi za taký vynikajúci prístroj.

 

Peter Vasiljevič, 78 r, Penza

Adenóm prostaty je v mojom veku hrozná nemoc. V noci som 4-5 x vstával na toaletu. Myslel som, že sa takto budem trápiť do konca života. Ďakujem synovej žene, to ona mi dala KFS 1. Nosil som ju 4-6 hodín denne na kostrči. O mesiac som v noci vstával len 1-2 razy. Teraz mám radosť aj v starobe.

 

Vladimír 52 r. Penza

Po štyridsiatke začal môj orgazmus v intímnom živote zlyhávať. Bol som vždy unavený, keď malo dôjsť k sexu. Keď som porovnával percento kedy môžem a nemôžem, zazvonil alarm. Nechcel som sa stať v mladom veku impotentom. Experimenty s rôznymi preparátmi trvali 7 rokov, do času, kedy som si kúpil KFS 4. Všetko začalo kúpou platničky KFS 1. Dva mesiace som pomocou nej čistil parazitov, potom som začal nosiť pri sebe KFS 4. Náhle bolo dosť energie aj na prácu aj na rodinný život. Teraz môžem nielen povedať, že som plnohodnotný chlap, ale aj to dokázať. Druhá mladosť!

 

Viktor (z internetu)

Nosím KFS 4 už rok. Zvýšila sa moja energetika, zlepšil sa spánok a práca obličiek. Zmizli mi obličkové koliky, kvôli ktorým som si KFS kúpil. Výborný prístroj.

 

Narkománia.

 

Dievča 20r. študentka

Kúpila som si KFS 3. Samozrejme som mala pochybnosti, či KFS dokáže zmeniť môj život. Mali sme však vážny problém v rodine: mama, veľmi inteligentná žena, z ničoho nič začala fajčiť a piť. Trvalo to päť rokov. Vyhodili ju z práce, zle sa správala k nám, deťom, spôsobovala stále škandály. Chystala som sa už odísť do podnájmu. Známa mi rozprávala o prístrojoch, ktoré si kúpila pre zlepšenie zdravotného stavu. Po pravidelnom nedeľnom pití bolo mame zle. Napustila som vaňu vodou aktivovanou na KFS a prinútila ju vliezť do vane, navyše som jej dala piť vodu s KFS. O hodinu jej bolo lepšie. Uchopila prístroj a viac mi ho nevrátila. Od tohto dňa mama prestala piť, z cigariet vracala. Zlepšili sa aj jej vzťahy s otcom. Aj u mňa nastali zmeny: lepšie sa cítim, ľahšie sa učím.

 

Bogračeva Ž., Moskva

Sused buják po návrate z armády v Čečensku viedol neporiadny život, veľa pil a robil hluk v noci. Kúpili sme si pre seba platničky KFS 1, 2, 3, 4 a 5, aktívne sme ich používali a po čase sme zbadali, že sused nás prestal po nociach trápiť, začal sa správať ticho a kľudne. A nedávno sa priznal, že prestal piť! Ako povedal: „Neberie mi“. A začal pracovať. A už mal aj dámsku návštevu! Platničky sme mu nedávali, len sme ich položili na vodovodné potrubie (máme spoločné) a na elektromer!

 

Onkológia.

 

Jelena, 40 r. Karačajevo, Čerkessko

Ako študentka som bicyklovala a poškodila som si časť driekovo-krížovej chrbtice. Časom sa mi v oblasti kostrče vytvoril nezhubný nádor lipóm (tukový). Fyzioterapia a masáže nepomohli, operáciu mi neodporúčali z dôvodu možných komplikácií. Musela som sa rozlúčiť s morom, slnkom a tesným odevom. Tri dni som si na nádor prikladala KFS 1, zmäkol. Za tri týždne nepravidelného používania sa skoro celý rozpustil. Nebolo ho vidno ani v tesnej sukni. Po dvoch cisárskych rezoch (mám troch synov) sa mi začali tvoriť fibromyómy, adhézia, hrubé vonkajšie a vnútorné jazvy. Po dvoch mesiacoch používania KFS všetkých prekvapili výsledky ultrazvuku: fibromyóm a adhezia zmizli, vnútorná jazva bola tenká a elastická. Z vonkajšieho švu, dlhého 21 cm, zostalo v strede 7 cm hrubého švu a smerom k okrajom len tenké pásiky. Normalizovalo sa trávenie, zmizli zápchy. Zmenil sa aj môj charakter – predtým som všetko mlčky pretrpela, teraz si už viac verím.

 

Nadežda Alexejevna, 65 r. Dolgoprudnyj

Pred začiatkom používania platničiek som prešla cez mnohých lekárov a podstúpila množstvo vyšetrení. Mala som celú škálu chorôb. Už 3 roky ma liečili v onkologickom dispenzári: malígny nádor na maternici 2. stupňa, chemoterapia, bez výsledku. Ultrazvuk brušnej dutiny ukázal prítomnosť dvoch cýst v pravej obličke, ľavá bola plná cýst, panvičky oboch obličiek boli rozšírené – chronická pyleonefritída. Žlčník bol tiež zväčšený s prítomnosťou kameňov, bilirubín som mala silne zvýšený. Analýza krvi, ako povedala lekárka „nie je dobrá“. Vždy som bola hypotonická, ale po 60-ke sa tlak začal zvyšovať, bežne som mala 130/80, ale večer dosahoval 160/90, pre mňa to bola skoro kríza! Doslova a do písmena sa mi zlepšila od prvých dní používania platničiek činnosť čriev, prišla energia, mierne sa mi znížil tlak. Popri tom sa zjavila bolesť v chrbtici – v hrudnej, driekovej a krížovej časti. Začali ma bolieť kĺby prstov rúk a nôh. A ešte som spozorovala jemnosť dcéry v zachádzaní so mnou, čo ma veľmi potešilo. Za týždeň som schudla 8 kg, objemy sa zdravo zmenšili, zjavne vyšla zbytočná voda z organizmu. Po troch mesiacoch používania KFS 1, 2 a 3 opakované analýzy potvrdili: v maternici žiadny nádor nie je -je čistá! Obličky majú rovnaké rozmery, nie sú zväčšené, pravá je celkom čistá, v ľavej sú ešte cysty, ale omnoho menšie! Hemoglobín sa zvýšil, hodnoty analýzy krvi sú ako u mladých, mám chuť do života, zaspávam rýchlo, nie som unavená aj keď spím krátko. Bolesti v kĺboch sú oveľa menšie, skoro neprekážajú, zvýšila sa pohyblivosť rúk aj ramenného pletenca. Som taká nadšená svojimi výsledkami, veľká vďaka za KFS!

 

Abramovová, 41 r. Penza

Pred dvomi rokmi mi lekári povedali hroznú správu – „rakovina mliečnej žľazy s metastázami do chrbtice“. Nasledovala liečba rádioaktívnym stronciom, bez zmien. Upadla som do zúfalstva. Priateľka mi povedala o zázračných prístrojoch KFS. Rozhodla som sa to vyskúšať, veď nebolo čo stratiť. Kúpila som si KFS 1 a 2. Nosila som 2 mesiace KFS 1, pričom som pila denne 2 litre vody aktivovanej na tejto platničke (nádobu s vodou položiť na platničku na 20 min.). Potom som mesiac nosila platničku KFS 2, pila som rovnaké množstvo vody aktivovanej na tejto platničke. Pri pravidelnom vyšetrení ultrazvukom sa ukázalo že tri cysty sa rozpustili a dve sa zmenšili. V súčasnosti pokračujem v používaní platničiek KFS. Kúpila som si aj KFS 3 pre schudnutie, veď život sa začal pre mňa odznovu…

 

Pediatria.

 

Rodina Krjučkovych, Penza

Kúpili sme si KFS kvôli častým ochoreniam dieťaťa, ktoré ochorelo každý mesiac, dokonca aj v lete. Lekári nám hovorili, že má slabú imunitu. Známi nám poradili použiť Korektor funkčného stavu (KFS) 2. Vznikla otázka, ako pripevniť platničku k telu dieťaťa. Pomohol nám elastický pás, do ktorého som našila vrecko z gázy. Každý deň som navliekala na dieťa pás počas 2 mesiacov. Prestal byť chorý. Teraz nosí KFS cela rodina ako prevenciu.

 

Júlia Petrovna, 67 r. Chabarovsk

Vnuk Slovočka, 4 roky. Pyleonefritida. Po troch týždňoch používania KFS 1 a 2 + voda + krém boli urobené analýzy, výsledok je výborný.

 

Chorý Magomed, 3 r, Machačkala – lekár M.M.Magomedov

Zväčšený lymfatický uzol pod pravou čeľusťou vyvolaný intoxikáciou v dôsledku prechodeného respiračného ochorenia. Chlapcovi sa rýchlo zväčšoval až do veľkosti slepačieho vajca. Je to môj synovec, rodičia sa obrátili na mňa. Odporučil som analýzu krvi, moči a stolice. V stolici boli nájdené škrkavky, mrľa a giardie. V analýze krvi leukocytóza. Liečbu som zahájil priložením KFS 2 na lymfatickú uzlinu na 20-30 min. Pred mojimi očami sa stal zázrak. Uzlina sa z veľkosti vajca zmenšila na polovicu. O pár dní prišli ku mne domov a omylom som dal dieťaťu držať platničku KFS 1 namiesto KFS 2. Ráno nasledujúceho dňa bola uzlina dvojnásobná. Môžem to vysvetliť zvýšenou intoxikáciou, prišli bolesti hlavy, nevoľnosť, horúčka do 38C, zimnica, bolesti kĺbov. Priznávam, že som sa zľakol a predpísal som na 3 dni antibiotiká a s ich podporou priložil KFS 2. V mojej praxi som nič také ešte nezažil. Obvykle uzlina zostáva zväčšená ešte niekoľko mesiacov. V tejto situácii lymfatická uzlina zmizla za 10-15 dní.

 

Tatiana (internet)

KFS Koľcova pomohli vyliečiť moje dieťa. Tri roky sme chodili na infekčné oddelenie nemocnice, „ochorenie sa úplne nikdy vyliečiť nepodarí“ (tak hovorili lekári), ale u nás sa stal zázrak. Po 2 týždňoch používania analýzy opakovane potvrdili – nič sme nenašli! Lekári, ktorí veria len sebe a liekom boli tiež prekvapení, a pýtali sa čím sme ho liečili, lebo táto choroba sa nedá úplne vyliečiť. Ja sama som mala nadváhu, teraz potrebujem menej jesť, čo sa mi predtým nedarilo. Bez osobitného úsilia používaním KFS 2 a KFS 3 som schudla za mesiac 4 kg. Super!

 

Všeobecná liečba.

 

Mária, 42 r. Naberežnye čelny

Popálenina nohy, používala som KFS 2, pila som aktivovanú vodu, ďalší deň som ju prikladala na nohu, teplota klesla, koža na nohe je svetlejšia.

 

Elena 40 r. Karačajevo, Čerkessko

U staršieho syna športovca (16 r.) sa po týždennom používaní KFS 1 zvýšila výkonnosť a práceschopnosť, je menej agresívny, zato je trpezlivý a spoločenský. Mladší synovia pijú stále vodu aktivovanú na KFS 1 – strednému (6 r.) prešla disbakterióza, zlepšil sa apetít, zmizol nepríjemný zápach z úst, zlepšila sa farba tváre (má skrútený žlčník) je menej precitlivený a uplakaný. Najmladší syn (3 roky) už v noci skoro nemočí (problémy s obličkami). je menej požadovačný a vrtošivý. Mužovi skončili bolesti hlavy (vegetatívno-cievna distónia), zlepšili sa vzťahy v kolektíve, domov sa vracia v dobrej nálade, ľahšie zaspáva. Náš život sa veľmi zmenil. Ďakujeme vedcom spoločnosti Centr region!!!

Pri kašli treba priložiť KFS 2 na hrudník na 30-40 min – kašeľ prejde. KFS 1 treba použiť pri prechladnutí, silnej nádche, bolestiach hrdla, zápale očí. Večer je človek zdravý.

 

Vitalij, 48 r.

Rozpustila sa mi hrča na chrbte, ktorú som mal 20 rokov. Som kľudnejší.

 

Ľudmila, Krasnojarsk

Celá naša rodina používa KFS, všetci sme celkom vo vytržení z tohto prístroja. Zvyšuje práceschopnosť a prejavuje sa túžba žiť aktívne, byť stále v pohybe. My s manželom už nie sme mladí a každý máme pár boľačiek, ale s prístojnom KFS na ne zabúdame. So mnou žije moja mama – má 80 rokov. So starými ľuďmi je treba s KFS pracovať pomaly, dávkovanie zvyšovať postupne, ale vodu je treba piť stále. Liečba prechádza cez zostrenie prejavov a nie každý ho dobre znáša. Veľká vďaka Koľcovovi a blahorečím pána boha, že osvietil jeho ducha.

 

Žena, 56 r.

Používame KFS spolu s dcérou a vnukmi. Veľmi dobre pomáha pri bolestiach hlavy, keď ho držíme v dlaniach, za 10-15 minút bolesti prejdú a hlava je jasná. A celkom som prestala reagovať na kolísanie atmosférického tlaku. Dcéru začal silno bolieť žalúdok. Bola na vyšetrení, 3. čakra bola zablokovaná. Začala nosiť KFS 1 v oblasti 3. čakry. Bolesti rýchlo prestali, teraz je v norme. Vnučka prechladla –pila aktivovanú vodu, za 3 dni jej kašeľ aj nádcha bez tabletiek prešli. Aj vnuk je spokojnejší.

 

Andrej, 44 r., Karaganda

Nosím KFS 4 vo vrecku celý deň a bez problémov dokážem prejsť stovky kilometrov za volantom. Necítim únavu, sily sa rýchlo regenerujú.

 

Špecialista na liečbu podľa Volla, Piatigorsk

Pri sledovaní pacientov som bol výsledkami prekvapený – po použití vody aktivovanej na KFS 3 počas 6 minút sa všetkým pacientom zlepšil energetický stav.

 

Dmitrij, 47 r.

KFS používam 7 mesiacov. Kúpil som ho skôr ako prevenciu, zvláštne zdravotné problémy som nemal. Teraz je môj zdravotný stav vynikajúci. Zmenšilo sa množstvo prijímanej potravy, skrátila sa doba spánku, únava neprichádza, zmizli bolesti chrbta. Nálada mám stále dobrú, v poslednej dobe ešte lepšiu. Vzťahy iných ľudí voči mne sú lepšie, sami prichádzajú pre rady. KFS spôsobuje udivujúce premeny v mojom osobnom živote. Zdá sa, že môj organizmus sa teší, že našiel niečo súzvučné, možno povedať – priateľa. Nie je to celkom objasniteľné, ale je to pravda.

 

Margarita 42 r.

Keď som začala prístroj používať, stav sa najprv zhoršil – mala som celý týždeň vysokú teplotu, silno som kašľala, boleli ma oči. Lieky som nebrala, všetko sa skončilo tak rýchlo ako to začalo. Po dvoch mesiacoch sa výrazne zvýšila duševná aj fyzická aktivita, dostala so plno nápadov (som maliarka). Známi hovoria „Čo ty robíš? Tak si sa zmenila, máš v očiach iskričky?“.

 

Ž. Bogračeva

Moja rodina používa platničky Koľcova viac ako 6 mesiacov. Dosiahnuté výsledky presviedčajú o sile ich pôsobenia nielen nás, obyčajných ľudí, ale aj skeptikov – lekárov a skeptikov – vedcov. KFS dopĺňajú energiu – dcéra nosí KFS 3. Prvým použitím v rodine bol pankreatický záchvat. Symptómy – ostrá bolesť, ktorú potláčajú len analgetiká, nasleduje povinná hospitalizácia a liečba + prísna diéta. Záchvat nás zastihol na cestách, priložili sme platničku KFS 3 na projekciu podžalúdkovej žľazy, o 10 min. bolesť začala ustávať a o hodinu po nej nebolo ani stopy. Mohli sme v ceste pokračovať a dodržiavajúc diétu, bez liekov a hospitalizácie, ju aj dokončiť. Záchvaty sa viac neopakovali. V prvých dňoch pôsobenia sme mali všetci veľkú chuť spať, keď sa hlava dotkla podušky, celá rodina hneď zaspala. Ako sa neskôr ukázalo, tento proces je normálny, na organizmus vplývala únava a prepracovanie . Po niekoľkých dňoch spánku sa organizmus regeneroval a prejavilo sa veľa energie, spali sme menej a život bol aktívnejší. Za 4 mesiace mi stmavli vlasy (boli už skoro šedivé). Prestala som mať obavy z budúcnosti, prešla aj celková nespokojnosť , ako sa hovorí „akoby mi z duše spadol balvan“, cítila som sa spokojne ako v detstve a mladosti, keď sa chce človeku len jednoducho žiť a radovať sa.

 

Ženy, 42, 58, 64 r.

Pri používaní platničiek tromi ženami po dávnejšej autohavárii (trauma hlavy) boli pozorované veľmi silné až neznesiteľné bolesti hlavy až do mrákot. Postup bol nasledovný: Nosili pri sebe  platničku KFS 2, pili vodu aktivovanú na ľubovoľnej KFS. Bolo pozorované časté vylučovanie moči, organizmus sa zbavoval prebytku tekutín, zároveň vylučoval toxíny a zvyšky liekov, opuchy mizli, jednej žene zmútnela moč a vyplavil sa piesok z obličiek. Po 1 – 2 mesiacoch začali opatrne nosiť KFS 1. Bolesti hlavy sa už nevracali, dve prestali byť meteosenzitívne, tretia má slabšie reakcie. Tlak všetkých troch sa drží v rámci 130/90 – 140/100 bez liekov.

 

G.T.Chromova

Mala som zapálené chodidlá a kĺby. Ponosila som dva týždne KFS – chodidlá a kĺby ma prestali bolieť. Mala som vysoký tlak, ten sa znížil, cítim sa dobre. Dcéra mala zápchy, nosila týždeň KFS, začala chodiť na WC normálne a to neverila, že KFS pomôže. Oči mi silno slzili, teraz už skoro vôbec.

 

Jelena Michailovna, Chabarovsk

Na druhý deň po pôsobení KFS som začala ráno ľahko vstávať. Zjavila sa veselosť, sila, zlepšená nálada. Vyliečila som sa z chrípky rýchlo a bez jedinej tabletky, hoci som mala 40C. Robila som prečerpania, prečistenie čakier, každé 2 hodiny kúpeľ, pila som vodu. Akákoľvek bolesť – hlavy, zubov, chrupaviek, poranenie sa rýchlo vytratí po použití KFS.

 

Vasilij Prokofievič, 82 r a Agnia Vasilievna, 71.r., Chabarovsk

Kúpili sme si KFS v júli 2009. Pijeme vodu, prečerpávame, používame aktivovaný detský krém. Začali sme byť živší, energickejší, viac si veríme. Ľahšie zaspávame, lepšie spíme, bolesti rýchlo miznú, nezadýchavame sa.

 

Nina Nikolajevna, Chabarovsk

Používam KFS od marca 2009.  Moje problémy boli: hypertónia, polyartritída bedrových stavcov, nespavosť. Teraz: Tlak je v norme, kĺby ma nebolia, spánok je výborný, stolica sa obnovila, šedé vlasy začali tmavnúť, zrak sa zlepšil!

 

Galina Gennadijevna, Chabarovsk

Používam KFS od mája 2009. Zlepšil sa môj zdravotný stav, normálne spávam (po operácii a stresoch som trpela na nespavosť), prestal ma bolieť chrbát (osteochondróza), netrápi ma žalúdok (mávala som záhu po jedle), prestala sa mi točiť hlava. Prechladnutie celej rodiny som vyliečila kúpeľmi s vodou aktivovanou na KFS 1.

 

Iriška (internet)

Chcem sa podeliť o výsledok použitia KFS u mačky. Lebo naša perzská mačka Asja je tiež členom rodiny a používa KFS.  Veľmi ochotne pije vodu aktivovanú KFS, pričom jej vypije 3x viac ako obyčajnej. Prakticky okamžite prestala jesť suchú stravu a prešla na obyčajnú, rada jedáva kašu, vajcia a mäso. Má veľký apetít a najradšej trávi čas v kuchyni. Strieda platničky 1 a 2, predtým to bol chlpatý chuchvalec s očami, teraz je to dobre živená mačka. Každé ráno uteká strmhlav do kuchyne a dlho pije, zdá sa mi, že voda má teraz pre ňu väčší význam ako strava.

 

Liana (internet)

Chcem sa podeliť o svoju radosť! Používam KFS 1 už 2 mesiace, najskôr nepravidelne, posledný mesiac som zodpovedná. Naraz ma náhle a neznesiteľne začali bolieť nohy (genetický sklon k varikóze), pred 2 týždňami mi opuchli a zostali také, až kým som nezačala používať KFS 2, rozbolelo ma koleno, ktoré ma bolelo pred 4 rokmi, aj rameno, presne tak a tam, ako ma bolelo predtým. Teraz ma už žily vôbec nebolia, opuch pomaly mizne, na zápästí ľavej ruky sa stratil hygrom (čo ma skutočne prekvapilo), koleno ma už nebolí, nervy mám výrazne pokojnejšie – až sa čudujem ako kľudne reagujem na obvyklé podráždenia, prestali mi vypadávať vlasy. A predstavte si, aj jednoročné pooperačné jazvy sa za 2 mesiace skoro úplne scelili.

 

Arina (internet)

KFS mám už 6 mesiacov a výsledky sú úžasné. Veľmi zle som znášala lietanie a cestu vlakom. S KFS mám na ceste pocit ako doma na pohovke. Žiadna nevoľnosť, vracanie ani bolesti hlavy. Som v šoku! A neteri po mesiaci požívania KFS 3 (kládla si ju na hrudník a pila vodu) zmizol nádor veľký ako vajce. Za 2 mesiace s KFS 3 schudla 5kg. Bolo ešte veľa ďalšieho, čomu sa ťažko verí, 3 roky som sa nemohla zbaviť „jačmeňa“ Aj ho rezali, aj ho premývali, aj ho liečili antibiotikami – nič nepomáhalo. Až keď som sa začala umývať aktivovanou vodou a kládla si KFS 1 a 2 pravidelne na oči, ešte aj jazvy od rezov zmizli! Používam KFS už 6 mesiacov, a ako hovorí Koľcov, nič sa im nestalo,  aj som sa s nimi kúpala, aj mi popadali… Len mi je ľúto, že nápis sa zotiera…

 

Gallinad (internet)

V našej rodine nastalo toľko zmien, že by som o nich musela písať veľmi dlho a nato nie som veľký majster. Tak len to najdôležitejšie. Mama (70 rokov) je hypertonička, tlak býval do 200, má aj distóniu. Trpela na rýchle skoky tlaku, bolesti srdca + hlavy + opuchy nôh, bolesti nôh, chrbta , nespavosť. Keď som kupovala KFS 1 a 2 upozornili ma, aby sme začali krátkymi dávkami. Ale mama sa vrhla do boja naplno! Od rána do 16.oo nosila KFS 1, potom KFS 2, ešte aj na noc si ho dala vedľa seba. Prečerpanie robila 2x denne.  Popritom brala diuretiká, ktoré jej predpísal lekár. Používa KFS už 5 mesiacov… a na nič sa nesťažuje.

Sestre (53 r.) po pár dňoch používania prešli návaly spojené s klimaktériom, tiež používala KFS 1 a 2. Mala astmu, tá tiež prešla. Už 4 mesiace normálne žije. Môj zať 3 týždne po cievnej príhode začal používať KFS a o 10 dní šoféroval. Prikladal si KFS na hlavu a na noc položil KFS pod vankúš.  Prešli dva mesiace, urobili mu tomografiu – snímok bol skoro v norme.

Chcem napísať slová svojej mami.! „už sa ani nepamätám, kedy som sa tak dobre cítila“.

 

Natalia Tkačuk.

Môjmu mužovi stanovili diagnózu encefalitická meningitída. KFS 1 som dostala neskoro večer a hneď som išla do nemocnice a dala som ju manželovi (bol už trochu mimo) a vysvetlila som mu, čo má robiť. Ráno som muža na jeho izbe už nenašla. Narýchlo ho previezli na ARO kde našťastie upadol do kómy. Intuitívne som pochopila, že nastala veľmi silná intoxikácia, že vírus začal hynúť. Len lekári to nevedeli pochopiť. Mala som šťastie, že anesteziológ – homeopat s 15-ročnou praxou – všetko správne pochopil a povedal mi, že ak je pravda čo hovorím, tak KFS vyčistil všetku špinu a nie je problém. Bojovali s kómou 3 dni a na štvrtý sa manžel prebral. Docenti vodili svojich študentov pozrieť sa na unikát, ktorý sa na druhý deň po prebratí z kómy a postihnutom mozgu sám oholil a na tretí deň sa sám umyl. Liečba obyčajne trvá 6-12 mesiacov. Môj manžel zostal v nemocnici 12 dní!!!!

Vodu aktivovanú na KFS pil stále, primár oddelenia sa síce snažil prístroj dať do zásuvky na nočnom stolíku, ale potom rezignoval. Teraz je muž doma, výpadky pamäti skoro nemá, občas je síce detinský, no každým dňom menej, pracuje (ale nepresiľuje sa), veď je doma len 13 dní. Veľké Ďakujem Koľcovovi za jeho vynález!